Yükleniyor...

Unstoppable Finance 12,5 Milyon Euro Yatırım Aldı

Lightspeed Venture Partners, DeFi cüzdan girişimi Unstoppable Finance için 12,5 milyon euroluk bir Seri A yatırım turuna öncülük etti.

Unstoppable Finance 125 Milyon Euro Yatirim Aldi

Lightspeed Venture Partners, DeFi cüzdan girişimi Unstoppable Finance için 12,5 milyon euroluk bir Seri A yatırım turuna öncülük etti.

12,5 milyon euroluk başlangıç yatırımcıları arasında Speedinvest, Rockaway Blockchain Fund, Backed VC, Inflection, Discovery Ventures, Fabric Ventures ve Anagram yer aldı.

Unstoppable Finance Ethereum’a Açılacak

Berlin merkezli bir girişim olan Unstoppable Finance, Lightspeed Venture Partners liderliğinde 12,5 milyon euroluk (12,8 milyon dolar) başlangıç turu aldı ve kripto cüzdanı girişimini harekete geçirdi.

Unstoppable, SolarisBank’ın kurucusu Peter Grosskopf, eski Soundcloud mühendisi Omid Aladini ve Almanya’nın en büyük ikinci borsası olan Börse Stuttgart’ın dijital varlıklar kolunun eski CEO’su Maximilian von Wallenberg-Pachaly tarafından kuruldu.

Unstoppable’ın Ultimate adlı cüzdanı, kripto meraklısı perakende yatırımcıları çekmek için fintech uygulamalarında görülen kaygan kullanıcı deneyiminden yararlanmayı amaçlıyor. Arkasındaki ekip, MetaMask ve Phantom gibi kripto yerel tekliflere kıyasla daha kullanıcı dostu bir deneyimin kitleleri çekeceğini düşünüyor.

Unstoppable Finance Kuruculari

Şirket, yalnızca getiri sağlayan protokolleri değil, jetonları değiştirmek için kullandığı merkezi olmayan borsaları da inceliyor. Unstoppable’ın kurucularına göre, mevcut hizmetler kullanıcıların erişmek istedikleri protokollere manuel olarak bağlanmasını gerektirirken, protokollere doğrudan uygulama içinden erişilebilir.

Unstoppable kurucularından Von Wallenberg-Pachaly, The Block ile yaptığı röportajda, başlattıkları girişim için şunları söyledi:

“Yaptığımız şey, DeFi protokollerini mobil ön uç deneyimine derinlemesine entegre etmek. Bunu yapan başka bir cüzdan yok.”

Unstoppable, başlangıçta Avrupa topraklarında bir iOS uygulaması olarak Solana blok zincirinde piyasaya sürülürken, bu yılın ilerleyen dönemlerinde bir Android sürümü ile Ethereum uyumluluğunu uygulamayı planlıyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner