Yükleniyor...

UXLINK, Web3 ekosisteminde kilit altyapı olarak ortaya çıkıyor

Önde gelen bir Web3 sosyal altyapı projesi olan UXLINK, kısa süre önce Bubble AI, 1Gen Labs, Pond, MetaCene, BacGames, Space Nation ve EarlyBird3 dahil olmak üzere çeşitli AI ve GameFi projeleriyle ortaklıklarını açıkladı.

btch bulten kopya 3

Önde gelen bir Web3 sosyal altyapı projesi olan UXLINK, kısa süre önce Bubble AI, 1Gen Labs, Pond, MetaCene, BacGames, Space Nation ve EarlyBird3 dahil olmak üzere çeşitli AI ve GameFi projeleriyle ortaklıklarını açıkladı. Bu işbirlikleri, UXLINK’in ekosistem projelerini büyümeleri ve gelişmeleri için benzersiz veri değeri ile güçlendirme taahhüdünü göstermektedir.

UXLINK topluluğu ile yakın zamanda yapılan bir diyalogda, projenin Web3 ekosistemi içinde temel bir altyapı olarak oynadığı önemli rol araştırıldı ve vurgulandı.

Blok zinciri altyapı projeleri arasında UXLINK, kullanıcıların sosyal bağlantılarını yönetmesi ve WEB3 alanındaki dijital kimlikleri olarak hizmet vermesi nedeniyle öne çıkıyor. Alchemy, Filecoin ve Chainlink’e benzer şekilde UXLINK, halka açık zincirlerin depolama ve işleme gücünden yararlanarak geliştiricilere özel hizmetler sunmaktadır. Özellikle, UXLINK sosyal veri akışını geliştirmek ve sosyal varlıkları etkin bir şekilde yönetmek için Sosyal Likidite Zinciri üzerinde çalışmaktadır.

Çeşitli sorunları ele alan UXLINK, yapay zeka, oyunlar ve diğer yenilikçi kullanıcı hizmetlerine odaklanan geliştiricileri desteklemek için protokoller ve veri hizmetleri sunmaktadır. Kendine özgü iki yönlü tanıdık tabanlı sosyal bağlantıları, kullanıcılar için kişiselleştirilmiş öneri hizmetleri ve kimlik doğrulaması sağlayarak onu diğer projelerden ayırır.

UXLINK tarafından sunulan RWS Protokolleri ve Sosyal Likidite Katmanı, sosyal ağ protokollerini, sosyal verileri, sosyal varlıkları ve sosyal önerileri kapsar. Ek olarak, geliştiriciler UXLINK’in sosyal fizyon, ürün geliştirme ve kullanıcıların sosyal ilişkilerine dayalı kişiselleştirilmiş öneri hizmetleri hizmetlerinden yararlanabilirler.

Ayrıca UXLINK, “Kazanmak için Bağla” mekanizması aracılığıyla ortalama kullanıcıya fayda sağlamakta ve UXLINK uygulamalarını kullanırken sosyal verilere katkıda bulundukları için onları ödüllendirmektedir. Eko-projeler açısından, UXLINK ekosistemindeki bir GameFi projesi olan EarlyBird3, hızlı bir sosyal büyüme elde etti ve ürün özellikleri için UXLINK’in sosyal ilişki verilerini kullandı.

İleriye dönük olarak, UXLINK, kullanıcıların sosyal veri varlıkları için likidite fırsatları sağlayan Sosyal Likidite Katmanını tanıtmayı ve böylece ekosistem geliştiricilerini ve üçüncü tarafları kullanımlarında desteklemeyi planlamaktadır. Proje ayrıca geliştirici topluluğunu ve üçüncü taraf proje işbirliğini genişletmeyi amaçlamaktadır.

ea10b2257f2907c08e22622d592db367

UXLINK’in yapay zeka projeleriyle entegrasyonu, yapay zeka modelleri için değerli veri kaynakları ve uygulama senaryoları sağlama kabiliyetinden kaynaklanmaktadır. Projenin vizyonu, WEB3 ekosistemi için çok önemli bir altyapı haline gelmek, yüksek kaliteli veri desteği sağlamak ve sektörde kitlesel benimsemeyi teşvik etmektir.

UXLINK gelişmeye devam ettikçe, Web3 ekosisteminin geleceğini şekillendirmede önemli bir rol oynamaya hazırlanıyor, geliştiriciler ve Dapps için zengin fırsatlar sunarken, sektörün kitlesel olarak benimsenmesini ve 1 milyar kullanıcının geleceğini memnuniyetle karşılıyor.

Web: https://uxlink.io/

Twitter: https://twitter.com/UXLINKofficial

Telegram: https://t.me/uxlinkofficial2

Odyssey: https://dapp.uxlink.io/quest

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner