Yükleniyor...

Vakıf Katılım Genel Müdürü İkram Göktaş’tan Dikkat Çeken Kripto Para Çıkışı!

Vakıf Katılım Genel Müdürü İkram Göktaş'tan dikkat çeken kripto para çıkışı.

Vakıf Katılım Genel Müdürü İkram Göktaş Kripto Para

Vakıf Katılım Genel Müdürü İkram Göktaş’tan dikkat çeken kripto para çıkışı. Yeni Şafak’tan Mesude Demirhan’a konuşan Göktaş, kripto paraların geleceğine ilişkin oldukça iddialı konuştu ve “Kripto paralarla doların bütün hakimiyeti kaybolacak” dedi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

“Dolar indi mi, çıktı mı?” diye bekleyenlere seslenen Göktaş, “TL’ye güvenin” mesajı verdi. Genel Müdür, her geçen gün kripto paraların hayatımızda daha fazla yer bulacağına dikkat çekerek, “Kripto paralarla doların büyün hakimiyeti kaybolacak” değerlendirmesinde bulundu.

Göktaş, “Hiç kimse doları sormasa ilgilenmese zaten bunlara ihtiyacımız olmayacak. Yok saymak lazım. Çünkü çok uzun bir vadede olduğunu düşünmüyorum. Bugün belki hayal gibi görünen işte bir çok tartışma kripto paralar var. Adı bugün Bitcoin yarın başka bir şey olacak. Bu bir şekilde hayatımıza girecek. O zaman da doları avroyu değil, kripto parayı merak edeceğiz. Dünyada tek hakim para birimi kripto para olacak. Diğer para birimlerini unutacağız. Bu kez onlarla uğraşacağız.” dedi.

Genel Müdür’e göre, kripto paraların dünyadaki tek hakim para birimi haline gelmesinden en büyük zararı ABD görecek.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x