Yükleniyor...

VanEck’ten Gabor Gurbacs: Bitcoin ETF’si ABD Ekonomisini 10 Yıl Boyunca Taşıyabilir

Yatırım yönetimi şirketi VanEck’in Dijital Varlık Stratejileri Direktörü Gabor Gurbacs, Fox Business Network programında Liz Claman’ın konuğu oldu.

VanEck Gabor Gurbacs Bitcoin ETF

Yatırım yönetimi şirketi VanEck’in Dijital Varlık Stratejileri Direktörü Gabor Gurbacs, Fox Business Network programında Liz Claman’ın konuğu oldu. Gurbacs, programda bugünün gündemi olan ABD Senatosu Bankacılık Komitesi’nin Facebook’un kripto parası Libra’sı için bir araya geldiği oturum hakkında da görüşlerini dile getirdi.

Gurbacs, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun (SEC) Bitcoin ETF’sini onaylaması gerektiğini ifade ederek, Bitcoin ETF’sinin önümüzdeki on yıl için ABD ekonomisinin itici gücü olabileceğini iddia etti.

Gurbacs, yasa koyucular, ABD Başkanı Donald Trump ve Hanize Bakanı Steven Mnuchin’in Libra, Bitcoin ve diğer tüm kripto paralara ilişkin neden olumsuz beyanlarda bulunduklarına da değindi ve bu kişilerin kripto paralar hakkında yeterli bilgiye sahip olmadıklarını söyledi. Gurbacs’ın tüm bu olumsuz görüşlere rağmen onaylanmış Bitcoin ETF’sinin önümüzdeki on yıl boyunca ABD ekonomisini taşıyacak bir güç olacağına olan inancı tam.

“En sonunda düzenleyicilerin Bitcoin ETF’yi onaylamasını bekliyoruz. Bu da dijital varlıkları düzenlenmiş Amerikan sermaye piyasasına getirecektir.” diyen Gurbacs, “Bu, önümüzdeki on yıl için ekonomimizin itici gücü olabilir.” şeklinde devam etti.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x