Yükleniyor...
AL / SAT
Anasayfa Altcoin Haberleri VeChain Vakfı 25 Milyon Dolarlık VET'i Geri Satın Alacak!

VeChain Vakfı 25 Milyon Dolarlık VET’i Geri Satın Alacak!

ABONE OL:google-news

Blockchain platformu VeChain’in geliştirilmesinden sonra ortaya çıkan kar amacı gütmeyen VeChain Vakfı, 25 milyon dolar VeChain’i (VET) geri satın alacaklarını açıkladı.

Daha önce Louis Vuitton China’da çalışan VeChain’ın kurucusu Sunny Lu, Twitter’da “Bana İstediği Sor” videolu sohbet etkinliği sırasında bu önemli haberi verdi. Vakıf, 12 aylık dönemde dolaşımdaki 25 milyon dolarlık VET’i geri satın alacak.

Geri satın alım planı VeChain’in Ethereum tabanlı bir kripto para olmaktan çıkmasının birinci yıl dönümünün kutlanması kapsamında yapılıyor. Geri satın alım konusu ise son zamanlarda giderek popüler hale geliyor. Geçtiğimiz hafta Tron da Ethereum‘dan bağımsızlığını kutlamak için 20 milyon dolar değerinde TRX’i geri satın alacağını açıklamıştı.

Bir geri satın alımının amacı kripto para biriminin fiyatını yukarı yönlü baskılamaktır. Arzı azaltarak dolaşımdaki miktarın değeri artırılır. Geleneksel olarak şirketlerdeki hisse senetleri için de kullanılan bir tekniktir. Son dönemde ise birçok Blockchain projesinde de bu tekniğin uygulandığına tanık olunuyor.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Ömer Ergin
Ömer Erginhttps://www.coinkolik.com
Coinkolik.com Yayın Koordinatörü olan Ömer Ergin, 1993 yılında Konya'da doğmuştur. KTO Karatay Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği mezunu olan Ömer, Blockchain teknolojisi üzerine araştırmalar yapmakta, paranın geleceği (kripto paralar) hakkında konuşmayı ve yazmayı sevmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar