Yükleniyor...

Viral Olan Tabut Dansı Videosu NFT’ye Dönüştü

NFT trendi tüm dünyada ilgi toplamaya ve etkisini artırmaya devam ediyor.

tabut dansi nft

NFT trendi tüm dünyada ilgi toplamaya ve etkisini artırmaya devam ediyor. Hemen hemen her şeyin NFT’ye dönüştürülmesi giderek daha yaygın bir hal alıyor. Bir dönem viral haline gelen tabut videosu da NFT’ye dönüştü.

Omuzlarında tabut taşırken yaptıkları dansla, internet ortamında sayısız paylaşıma konu olan ‘tabut videosu’ NFT’ye dönüştürüldü.

Tüm dünyada ilgi çekerek viral olmayı başaran video içinde yer alan Benjamin Aidoo ve videoyu YouTube’a yükleyen Matthew ‘DigiNeko’ Odrick’in çalışmalarıyla NFT’ye dönüştürüldü ve Foundation platformunda açık artırma olarak satışa sunuldu.

NFT, 327 ETH’ye (1 Milyon Dolar) Alıcı Buldu

tabut dansi nft 1

6 tabut taşıyıcısının, Tony Igy’nin Astronomia adlı şarkısıyla omuzlarındaki tabutla dans ettiği videonun NFT’si rekor bir fiyatla yaklaşık 327 ETH’ye (1 milyon dolar) alıcı buldu.

NFT’den elde edilen gelirin %50’sinin ise Ukrayna’daki savaş mağdurlarına destek olmak amacıyla bağışlanacağı açıklandı. Açık artırma başladıktan kısa bir süre sonra da ilk satışı gerçekleşti ve bir kişi 327 ETH (yaklaşık 1 milyon dolar) ödeyerek NFT’yi satın aldı.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner