Yükleniyor...

Vogue Singapur Dergisi, Kapaklarını NFT Olarak Sunacak

Moda ve güzellik dergisi Vogue Singapur, OpenSea pazarında NFT koleksiyonunu yayınlıyor.

vogue singapore

Moda ve güzellik dergisi Vogue Singapur, OpenSea pazarında NFT koleksiyonunu yayınlıyor. Dijital Vogue kapaklarını içeren ilk NFT koleksiyonu bugün satışa sunulacak.

Vogue Singapur, NFT dünyasına giriyor. Dergi, 1892’de Arthur Baldwin Turnure tarafından kurulan eski bir Amerikan şirketidir. O zamandan beri birçok uluslararası şube açmıştır.

vogue singapore nft

Vogue Singapur, 10 Kasım’da OpenSea’de satışa sunulacak Vogue ilk NFT koleksiyonunun lansmanını duyurdu. Yerel ve uluslararası dijital tasarımcılarla iş birliği içinde oluşturulan koleksiyon yalnızca iki dijital kapak NFT’sini içerecek.

Vogue Singapur NFT kapaklarından biri, Singapur merkezli tasarım firması Baëlf Design’dan Jamela Law ve Lionel Wong ile birlikte Nike 3D tasarımcısı ve metaverse sanatçısı Chad Knight tarafından hazırlandı. Knight, Law ve Wong tarafından oluşturulan animasyonlu kapağın adı “Triumphant Awakening” oldu.

İkinci dijital Vogue kapağına “The Renaixance Rising” adı verildi ve kapak programlanabilir bir NFT olarak yapıldı. NFT sanatçıları The Fabricant ve Shavonne Wong, “The Renaixance Rising” parçasını oluşturdu. Vogue, iki güzellik NFT’sini de piyasaya sürüyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner