Yükleniyor...

Vultor (VLT) coin nedir, nasıl satın alınır?

Vultor kripto ödeme şirketi, yerel kripto birimi VLT coin'i ön satışa çıkarıyor.

vultor 1

Vultor kripto ödeme şirketi, yerel kripto birimi VLT coin’i ön satışa çıkarıyor. Kripto projesi, ön satış aracılığıyla ana ürününün popülaritesini artırmayı hedefliyor.

Vultor nedir?

Vultor, bir kripto para ödeme şirketidir. Dijital varlıkları algılama ve kullanma şeklimizi geliştirmek için sürekli çalışan bir kripto projesi olan Vultor, ilk token ön satışını başlattığını duyurdu. Duyuru 23 Ağustos 2023 tarihinde Twitter üzerinden yapıldı. Vultor, yerel tokenı VLT’nin ön satışı yoluyla projeyi geliştirmek ve ana ürünlerini piyasaya sürmek için 1.920.000 dolar toplamayı hedefliyor.

Şirketin öncelikli amacı, kripto projesini dünya çapındaki kripto meraklıları arasında popüler hale getirmek ve onlara kripto ödeme sisteminde devrim yaratmayı amaçlayan bir projede erken yatırımcı olma fırsatı sunmaktır.

Yakın tarihli bir tweet’te belirtildiği üzere, tüm ön satış katılımcıları istedikleri kadar VLT tokenine sahip olmanın yanı sıra ücretsiz bir Vultor kartı almaya da hak kazanıyor. Banka veya kredi kartına benzer şekilde tasarlanan Vultor kartı, kripto para birimi ödemelerini aracı gerektirmeden işlemek için uygun fiyatlı, basit ve güvenli bir yaklaşım sunuyor.

Vultor kartı, özel anahtarları hava boşluklu bir ortamda güvenli bir şekilde çevrimdışı olarak saklamak üzere düşünülmüştür. Anahtarlar kartın güvenli unsurundan asla çıkmayacak ve sürekli çevrimiçi kalacaktır. Projenin ana hedeflerinden biri, teslim edilen 4,1 milyar kart gibi şaşırtıcı bir sayıya ulaşmaktır. Şirket, 2024 yılına kadar, tüm ön satış katılımcılarına teslim edilenler de dahil olmak üzere 100.000’den fazla Vultor kartı teslim edeceğini öngörüyor.

vultor

VLT coin nasıl satın alınır?

VLT coin satın alma işlemi Ethereum coinleri veya Tether (USDT) tokenleri kullanılarak gerçekleştirilebilir. Kripto meraklılarının, devam etmek için cüzdanlarında yeterli token bulunduğundan emin olmaları önerilir.

VLT tokenlerinin yalnızca ön satış oturumu sona erdikten sonra talep edilebileceğini belirtmek önemlidir. Ayrıca, katılımcılar geçerli bir cüzdan adresi sağlamalı ve VLT satın almak ve talep etmek için aynı cüzdanı kullanmalıdır. VLT satın almak için kullanılan cüzdanın aynısının kullanılması güvenliği sağlayacak ve ön satış tokenlarına yetkisiz erişimi önleyecektir.

Ön satış sırasında VLT satın almak için tek yapmanız gereken aşağıdaki adımları izlemek:

  • Cüzdanınıza ETH veya USDT gönderin.
  • Cüzdanınızı resmi Vultor web sitesine bağlayın ve ana sayfadaki satın alma widget’ını kullanarak VLT tokenleri için ETH veya USDT takas edin. (Satış öncesi işlemler için vergi yoktur)
  • Ön satış sona erdiğinde satın aldığınız tokenları talep edin. (Tüm ön satış katılımcıları, VLT satın almak için kullandıkları aynı cüzdanı kullanarak tokenlerini Vultor web sitesinden talep etmelidir.)
  • VLT ön satış satın alma süreci olabildiğince basittir ve kullanıcıların sadece birkaç kolay adımda VLT tokenleri için ETH veya USDT takas etmelerine olanak tanır.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner