Yükleniyor...

WarnerMedia’nın CEO’su Blockchain’in Hollywood’un Geleceği Olduğunu Söylüyor

AT&T tarafından yaklaşık iki yıl önce WarnerMedia'nın CEO'su olarak atanan Jason Kilar, Salı günü, eğlence devinin Discovery ile birleşmesi sona erdikten sonra şirketten istifa ettiğini bildirdi.

jason kilar blockchain

AT&T tarafından yaklaşık iki yıl önce WarnerMedia’nın CEO’su olarak atanan Jason Kilar, Salı günü, eğlence devinin Discovery ile birleşmesi sona erdikten sonra şirketten istifa ettiğini bildirdi. Kilar, medya şirketinden ayrılmaya hazırlanırken, blockchain teknolojisinin Hollywood’un geleceği olduğunu iddia ediyor.

Kilar, şu ifadeleri kullandı:

“Emekli olmaya hiç niyetim yok, diyor. Beni nerede bulabileceğinize gelince, bir şeyler üretmekte. Günün sonunda inşa etmekten keyif aldığım için hikaye anlatımı, teknoloji ve blockchain’in kesiştiği noktada olacağım neredeyse kesin.”

Kilar’ın görev süresi, HBO Max ve hibrit filmlerin lansmanı da dahil olmak üzere yeniliklerle, aynı zamanda drama ve sert tartışmalarla damgasını vurdu.

Kilar’ın kariyeri Silikon Vadisi’ni ve Hollywood’u kapsadı ve blockchain teknolojisinin eğlence endüstrisini dönüştürdüğüne inanıyor, özellikle de benzeri olmayan dijital koleksiyon ürünleri (NFT) edinme süreci olarak.

Tecrübeli BT yöneticisi Reuters ile yaptığı röportajda şunları söyledi:

“Bence bu, 90’larda DVD dalgasının Hollywood’a gelmesi gibi, Hollywood’a gelecek potansiyel bir dalga olacak.”

Kilar’a göre, blockchain teknolojisi potansiyel olarak yeni finansman türlerinin önünü açabilir. Eğlence endüstrisinde teknolojinin ve yaratıcılığın sınırlarını zorlama konusunda uzun bir geçmişi var.

Kilar, “Dijital bir noktaya baktığımızda, blockchain, Hollywood ve olası işbirlikçileri üzerinde somut bir etkiye sahip olacak” ifadelerini kullandı.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x