Yükleniyor...

Whale Alert’e Göre Son 21 Saat İçerisinde 123,2 Milyon XRP Transfer Edildi

Whale Alert, önemli miktarda XRP taşıyan birkaç kripto varlık transferi tespit etti.

XRP 1

Whale Alert, önemli miktarda XRP taşıyan birkaç kripto varlık transferi tespit etti. Paylaşılan verilere göre son 21 saat içerisinde 123,2 milyon XRP tokenı taşındı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Bu miktar 126 milyon dolardan fazla bir miktara tekabüle ediyor. Yazı kaleme alındığında XRP, Coingecko verilerine göre 1,01 dolar üzerinden işlem görüyor.

Blockchain izleyicisinin tweet’lerine göre Ripple, 20 milyon tokenı RL18-VN cüzdanına aktardı. Şirket dün de Meksika’daki ortağı Bitso’ya aynı miktarda kripto varlık gönderdi.

Bitso, Latin Amerika’daki en büyük kripto varlık işlem platformu olarak biliniyor ve bölgede Ripple’ın ODL teknolojisini aktif olarak yayıyor. 2019 yılında Ripple, bu borsaya açıklanmayan miktarda fon yatırımı gerçekleştirdi.

Bybit borsası da 88.237.930 XRP’yi Binance borsasına gönderdi. Bittrex de Upbit kripto varlık işlem platformuna 15 milyon XRP gönderimi gerçekleştirdi.

XRP Transfer Tweet’leri Silindi

Whale Alert, iki gündür XRP işlemleri ile ilgili tweet’leri kaldırıyor. Tweet’ler akışta gözükseler de üzerine tıklandığında kullanılamaz bildirimi geliyor.

Bu konuda Whale Alert tarafından henüz bir açıklama gerçekleştirilmedi.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x