Yükleniyor...
AL / SAT
Anasayfa Altcoin Haberleri WhatsApp ile Bitcoin, Ethereum, Litecoin Gönderme ve Alma Dönemi Başladı

WhatsApp ile Bitcoin, Ethereum, Litecoin Gönderme ve Alma Dönemi Başladı

ABONE OL:google-news

Zulu Republic tarafından geliştirilen Lite.Im adlı yeni bir WhatsApp botu, popüler mesajlaşma platformunun kullanıcılarının Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Litecoin (LTC) ve Zulu’nun kendi token’ı ZTX’i göndermesini ve almasını sağlıyor.

Kullanıcıların bot ile kripto para göndermek ve almak için yukarıdaki bağlantıya tıkladıktan sonra ekrandaki talimatları izlemeleri yeterli. Zulu ayrıca Lite.Im’in kullanmasını sağlamak için insanların kripto para kazanabilecekleri bir tavsiye programı aracılığıyla aracın tanıtımını yapıyor.

Ekip ayrıca, çok yakında gelişmekte olan ikinci katman bir ölçeklendirme çözümü olan Bitcoin Lightning Network’ten yararlanacağını açıkladı.

Kripto para birimlerinin popüler sosyal platformlara getirilmesi kitlesel benimsenme yönünde önemli bir hareket olarak kabul ediliyor. Bu yıl kendi kripto para birimini çıkarması beklenen Facebook bu konuda çok dikkat çekiyor. Sosyal medya devi Facebook, WhatsApp ve Instagram’da bir milyardan fazla kullanıcıya sahip.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Ömer Ergin
Ömer Erginhttps://www.coinkolik.com
Coinkolik.com Yayın Koordinatörü olan Ömer Ergin, 1993 yılında Konya'da doğmuştur. KTO Karatay Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği mezunu olan Ömer, Blockchain teknolojisi üzerine araştırmalar yapmakta, paranın geleceği (kripto paralar) hakkında konuşmayı ve yazmayı sevmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar