Yükleniyor...

XRP, Bu Büyük Borsada Tekrar Listelenebilir mi?

XRP Army (XRP Ordusu), dünyanın en büyük borsalarından Coinbase'in CEO'su Brian Armstrong'un kripto para birimini yeniden listeleyebileceklerini ima ettiğini düşünüyor.

xrp coinbase

XRP Army (XRP Ordusu), dünyanın en büyük borsalarından Coinbase’in CEO’su Brian Armstrong’un kripto para birimini yeniden listeleyebileceklerini ima ettiğini düşünüyor. Peki neden?

Coinbase CEO’su Armstrong, erken saatlerde attığı tweet’lerde ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’na (SEC) karşı mücadelesinde Ripple’a destek verdi. Armstrong, açıklamasında davanın “beklenenden daha iyi” gittiğini söyledi ve kripto paralara karşı başlatılan saldırıların, yatırımcılara zarar verdiğini ve bu durumun da politik olarak popüler olmadığını dile getirdi. Coinbase CEO’suna göre SEC bunun farkında:

“Ripple davası beklenenden daha iyi gidiyor gibi görünüyor. Bu arada SEC, kriptoya saldırmanın politik olarak popüler olmadığını fark ediyor (çünkü tüketicilere zarar veriyor).”

Armstrong açıklamasının devamında ironik bir durumdan bahsederek, Ripple’ın SEC’in tüketicileri korumak yerine onlara zarar vermesiyle ilgili sık sık tekrarlanan ifadelerini öne çıkardı.

XRP Yeniden Listelenir mi?

Armstrong’un tweet’leri, Coinbase’in XRP’yi yeniden listeleyebileceğine dair düşünceleri alevlendirdi. Bilindiği üzere borsa, SEC’in 19 Ocak’ta SEC davasının ardından XRP trade’ini askıya almıştı. XRP yatırımcılarından oluşan topluluk XRP Army de Armstrong’un bu açıklamalarının olumlu olduğunu düşünerek yeniden listeleme yaşanabileceğini ifade ediyor.

Geçtiğimiz ay XRP trade çiftleri şirketin mobil uygulamasında görünmeye başlamış ve XRP’nin yeniden listeleneceğine dair söylentilerin ortaya çıkmasına neden olmuştu. Fakat daha sonra yapılan açıklamaya göre bunun sadece bir hata olduğu ifade edildi.

Yaşanan bu yasal sorunlara rağmen, XRP dirençli kaldı. Geçtiğimiz gün haberini verdiğimiz üzere Mike Novogratz da bu duruma vurgu yaparak kurumun şikayette bulunmasından bu yana kripto para biriminin değerinin üç katına çıktığını belirtti.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x