Yükleniyor...

XRP Destekli Banka, Bono, Tahvil ve Türev Ürünler Gibi Enstrümanlar için Ripple Teknolojisini Araştırıyor

XRP tabanlı sınır ötesi ödeme çözümü xRapid'i resmen kullanmaya başlayan ilk banka olan Euro Exim Bank, Ripple’in ödeme teknolojisini bono, tahvil ve türev ürünler gibi enstrümanları güçlendirmek için nasıl kullanacağını araştırıyor.

Ripple XRP xRapid

XRP tabanlı sınır ötesi ödeme çözümü xRapid’i resmen kullanmaya başlayan ilk banka olan Euro Exim Bank, Ripple’in ödeme teknolojisini bono, tahvil ve türev ürünler gibi enstrümanları güçlendirmek için nasıl kullanacağını araştırıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Euro Exim Bank’ın uyum ve operasyon başkanı Graham Bright, BloxLive TV ile yaptığı röportajda bankanın bu konu üzerine çalışmalar yaptığını ifade etti.

Bright, Euro Exim’in aynı zamanda dünyanın XRP ve diğer kripto varlıklarını satın almalarını ve satmalarını sağlayacak ilk banka destekli kripto para borsalarından birini başlatmayı planladıklarını açıkladı. Banka, Japon SBI Holdings’in kripto para borsası VCTRADE’sin izinden gitmek istiyor.

Bright’a göre Euro Exim, kurumlar ve perakende müşteriler için fon taşımanın bir aracı olarak xRapid ile özellikle ilgileniyor ve dünyanın çeşitli banka hesaplarında sermaye depolamak yerine doğrudan fon taşınmasını sağlıyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x