Yükleniyor...

XRP ve Chainlink (LINK), Kripto Piyasası Yükseliş Yaşarken Büyük Kazançlara Öncülük Ediyor

En iyi kripto para birimleri, ‘yükseliş’ hissiyatının yeniden canlanmasının ortasında hafta sonu boyunca bir artış gördü

xrp link

En iyi kripto para birimleri, ‘yükseliş’ hissiyatının yeniden canlanmasının ortasında hafta sonu boyunca bir artış gördü.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Birden fazla kaynaktan elde edilen verilere göre, XRP ve Chainlink (LINK), piyasa hafta sonu boyunca yükselirken büyük kripto para birimleri arasında önemli kazançlara öncülük etti.

XRP Yükseldi

XRP, yazının yazıldığı sırada 1,37 dolardan işlem görüyordu ve son 24 saatte %10 oranında kazanç elde etti. Ağustos ayından bu yana yüksek bir noktada işlem görüyor. XRP p tarihlerde bu seviyeden red yemişti. Bununla birlikte, aşağıdaki görselde gösterildiği gibi, son üç haftada %30’un üzerinde ve Temmuz’dan bu yana yaklaşık %250’lik bir kazanç elde etti. SEC ile olan davada son birkaç ayda Ripple için olumlu bir ilerleme kaydedildiğini ifade ediliyor.

XRPUSD 2021 09 06 11 41 47 1536x703 1

CryptoSlate’in geçen hafta bildirdiği gibi, Ripple kurucu ortağı Brad Garlinghouse, davanın muhtemelen SEC aleyhine geri tepebileceğini söyledi. Garlinghouse, “Bu en başından beri açıktı – SEC’in davası sadece Ripple ile ilgili değil. Bunu yaşayacak bir sonraki uyarı almadan herhangi biri olabilir” dedi.

Chainlink (LINK) Fiyatı

XRP dışında Chainlink (LINK) Pazartesi sabahı büyük kazançlara öncülük etti. Token, yazının yazıldığı sırada son 24 saatte %15’lik artışla üzerinde bir artışla 34.82 dolara yükseldi ve 15.50 milyar dolarlık piyasa değeri ile 12. en büyük kripto para birimi oldu.

Aşağıdaki grafiğin gösterdiği gibi, LINK en son Mayıs 2021’de (ve ondan önce Mart 2021’de) görülen bir fiyat seviyesine ulaştı. Token, bu seviyelere ulaştığında hem fiyat reddi gördü, bu da eğilimin yerinde kalması için yükselmeye devam etmesi ve 37 doların üzerinde kapanması gerektiği anlamına geliyor. Bu nedenle, tokenin tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 53 dolara ulaşmasına uzun zaman var.

LINKUSD 2021 09 06 11 53 28 1536x641 1

LINK, hem DeFi hem de geleneksel finans projelerinde giderek daha fazla benimsenen Chainlink merkezi olmayan oracle ağına güç veriyor. Daha geçen hafta, Chainlink fiyat beslemelerinin Optimism Ethereum ve Solana’da faaliyete girdiğini gördük.


Üyelik
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinize duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x
()
x