Yükleniyor...

Yakın tarihte kilit açıyorlar: Bu altcoinlere dikkat!

Piyasa değeri en büyük kripto para Bitcoin'in (BTC) 72 bin dolara ulaşması yatırımcılarda büyük heyecana yol açtı.

altcoin kilit acilimi

Piyasa değeri en büyük kripto para Bitcoin’in (BTC) 72 bin dolara ulaşması yatırımcılarda büyük heyecana yol açtı. BTC’nin yeni zirvelere koşusu altcoin piyasasına da hareketlilik getirdi. Bazı coin ve tokenler son dönemde üç haneli kazançlarla yatırımcısının yüzünü güldürdü. 2024’teki olumlu hava ile çoğu proje değerini katlasa da yatırımcıların yakın tarihte gerçekleşecek olan altcoin kilit açılımlarına dikkat etmesi gerekiyor.

Token Unlocks verilerine göre önümüzdeki günlerde kilit açılımıyla arzını önemli ölçüde arttıracak altcoinleri sizler için derledik.

Aptos (APT)

Meta’nın (eski ismiyle Facebook) eski mühendislerinin geliştirdiği Aptos blokzincirinin ana tokeni APT, saatler sonra kilit açılımı yapacak. Türkiye saatiyle 13 Mart Salı günü 01.00’da 24,84 milyon adet APT’nin kilidi açılacak. Söz konusu miktar, 310 milyon dolar piyasa değerine sahipken toplam arzın yüzde 6,73’ünü temsil ediyor.

aptos apt trend

Arbitrum (ARB)

Ethereum katman-2 blokzinciri Arbitrum, hafta sonunda son zamanların en büyük kilit açılımına sahne olacak. Token Unlocks verilerine göre 16 Mart Cumartesi günü saat 16.00’da 1,1 milyar adet ARB coin piyasaya sürülecek. Piyasa değeri değeri 2,26 milyar dolar olan ARB’ler toplam arzın yüzde 76,62’sini temsil ediyor.

Arbitrum ARB

Manta Network (MANTA)

Merkeziyetsiz blokzincir platformu Manta Network’ün tokeni MANTA, önümüzdeki Pazartesi günü toplam arzının yüzde 2,66’sının kilidini açmaya hazırlanıyor. 18 Mart Pazartesi günü saat 15.30’da gerçekleşecek kilit açılımında 6,67 milyon adet MANTA token özgürlüğüne kavuşacak. Toplam arzın yüzde 2,66’sını oluşturan bu rakamın piyasa değeri ise 23 milyon dolar.

MANTA

dYdX (DYDX)

Ethereum tabanlı en büyük merkeziyetsiz borsalardan dYdX, önümüzdeki haftanın Salı akşamı bir miktar tokenin kilidini açacak. Token Unlocks’un takvimine göre 19 Mart saat 21.00’da borsaya likidite sağlayanlara ödül olarak 575 bin adet DYDX token dağıtılacak. Piyasa değeri 2,3 milyon dolar olan tokenlar, toplam arzın sadece yüzde 0,19’unu temsil ediyor.

dydx 600 milyon dolar

CyberConnect (CYBER)

Merkeziyetsiz sosyal ağ ekosistemi CyberConnect, 15 Mart’ta bir milyona yakın adet CYBER tokenin kilidini açmaya hazırlanıyor. Verilere göre 15 Mart günü saat 13.00’da topluluk hazinesi için 163 bin, geliştirici ekibe kaynak sağlaması için ise 773 bin adet CYBER’in kilidi açılacak.

cyberconnect

ApeCoin (APE)

Bored Ape Yatch Club (APE) ve yan NFT koleksiyonlarının yönetişim tokeni ApeCoin, Cumartesi’yi Pazar’a bağlayan gece 15,6 milyon adet APE’nin kilidini açacak. Söz konusu tokenların bir kısmı Yuga Labs kurucularına, bir kısmı ise derneğe atandı. Piyasa değeri 35 milyon doları aşkın APE tokenlar, toplam arzın yüzde 2,55’ini temsil ediyor.

apecoin

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner