Yükleniyor...

Yapay Zeka’dan Solana (SOL) için Fiyat Tahmini!

Yapay Zeka sistemleri kullanılarak elde edilen veriler ışığında, SOL için yıl sonuna kadar ulaşabileceği fiyat tahmini belirlendi.

SOL

Yapay Zeka sistemleri kullanılarak elde edilen veriler ışığında, SOL için yıl sonuna kadar ulaşabileceği fiyat tahmini belirlendi.

Bir zamanların gözde kripto para birimi olan SOL, 2021 senesinde 1 b fiyattan 250 dolar fiyata kadar yükseliş göstermişti. SOL, hizmet ettiği alan ve projeleriyle kripto yatırımcılarının büyük dikkatini toplamıştı. Özellikle de FTX Borsası’nın desteğini alan SOL, kripto piyasa tarihinde öne çıkan kripto paralardan biri oldu.

Yapay Zeka: SOL, 2023 Yılında Büyük Yükselişler Yaşayabilir!

2022 yılının Ocak ayında 170 dolara kadar düşen SOL, 2022 yılının sonlarına kadar 9 dolar seviyesine kadar düşse de, 2023 yılının başından beri yükselen bir trend izliyor. Fud haberlerin etkisiyle 8 dolar seviyelerini test eden SOL, güncel durum için fiyat, 26 doların üzerinde seyrediyor.

Yapay Zeka teknolojisi kullanarak finansal tahminenlerde bulunan Finbold, yayınladığı verilere göre SOL’ün yukarı yönlü fiyatlamasının 2023 yılının sonuna kadar devam edeceğini belirtiyor.

Gerçekleşen Yapay Zeka testleri ile SOL, güncel fiyatından yaklaşık yüzde 48 artış ile 39.22 dolar seviyelerine kadar tırmanış gerçekleştirebilir

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner