Yükleniyor...

Yapılan Araştırmaya Göre Yatırımcıları XRP’den Umutlu: Fiyatı 100 Dolara Çıkacak

En büyük 3.

Ripple XRP Fiyatı

En büyük 3. kripto para birimi ve en büyük 2. altcoin olan XRP’ye olan ilgi bir hayli yüksek. San Francisco merkezli Ripple’ın kripto para birimi XRP’ye olan ilgi yüksek olmasına rağmen kripto para biriminin fiyatında kayda değer bir artış gözlenebilmiş değil.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

XRP, 2017’deki büyük boğa koşusunun ortasında tüm zamanların en yüksek seviyesini 3,84 dolar ile 4 Ocak 2018’de gördü. O zamandan bu yana ise sürekli değer kaybeden XRP, yayın sırasında 0,32 dolardan işlem görüyordu.

Yapılan bir araştırma kapsamında hazırlanan rapora göre XRP sahipleri ellerindeki kripto para biriminden son derece umutlular ve geleceğine ilişkin iyimser bir tablo çiziyorlar. Öyle ki yatırımcıların ellerindeki XRP’lerini satmak gibi bir niyetleri bulunmuyor.

XRP araştırmacısı Leonidas Hadjiloizou’nun öncülüğünde 474 katılımcı ile gerçekleştirilen araştırmaya göre, yatırımcıların yüzde 94’ü uzun bir süre için ellerindeki XRP’leri tutmayı planlıyor.

Araştırmaya katılanların yüzde 52,3’ü XRP’nin 100 dolara çıkacağına hatta bu seviyeyi bile aşacağına inanıyorlar. Öyle ki katılımcıların yüzde 21’i XRP’nin 1.000 dolara kadar ulaşabileceğine inanıyor.

Araştırma kapsamında elde edilen önemli bulgular şu şekilde:

  • Katılımcıların yüzde 92,8’inin anadili İngilizce olan erkeklerden oluşuyor,
  • Katılımcıların yüzde 72,4’ü XRP’yi sosyal medyadan veya arkadaşlarından duydu,
  • Katılımcıların yüzde 48,1’i ilk defa 2017 yılında XRP’ye yatırım yaptı.

Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x