Yükleniyor...

Yatırım Efsanesi Mark Mobius: Böyle Giderse Bitcoin Satın Almak Zorunda Kalacağım

Yatırım Efsanesi Mark Mobius, Bitcoin'in mevcut boğa koşusunun devam etmesi durumunda "Bitcoin satın almak zorunda kalacağım" dedi.

Yatırım Efsanesi Mark Mobius Bitcoin

Yatırım Efsanesi Mark Mobius, Bitcoin’in mevcut boğa koşusunun devam etmesi durumunda “Bitcoin satın almak zorunda kalacağım” dedi.

Mobius, 7 Temmuz’da Bloomberg TV’Ye açıklamalarda bulundu ve Bitcoin’i artık görmezden gelmenin imkansız olduğunu söyledi. Yatırım efsanesi, “Bir alıcı değilim ama hesaba katılması gereken bir şey olduğunun farkındayım” diyerek Bitcoin’in artık görmezden gelinemez olduğunu belirtti.

ABD finansının emektarlar isimlerinden olan Mobius, Warren Buffett ve JPMorgan Chase CEO’su Jamie Dimon gibi isimlere kıyasla kripto paralar için daha olumlu bir duruş sergiliyor. Her ne kadar araştırmalar bu tür varsayımları yalanlamaya devam ediyor ve kötü oyuncuların yaygın olarak nakit para kullandıklarını ortaya koyuyor olsa da, Mobius, Bitcoin ve diğer kripto para birimlerinin uyuşturucu ticareti gibi yasadışı kullanımlarına değinmeden de geçmiyor

Yatırım efsanesi gelecekte Bitcoin’i portföyüne dahil edebileceğinin de sinyalini verdi:

Günün sonunda ona inanan birçok insan var ve eğer büyüme devam ederse o zaman muhtemelen bir alıcı olacak ve bununla ilgilenmek zorunda kalacağım.

Mobius, Bitcoin’in 20.000 dolar civarında işlem gördüğü 2017 yılında kripto para biriminin kendine özgü bir değerinin olmadığını iddia ederek kripto para birimini eleştirmişti.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x