Yatırım Fonu CEO'su, Bitcoin (BTC) Altının Yerini Alırken Ethereum (ETH) Rakiplerinin ise Sarsılacağını Düşünüyor • Coinkolik
Yükleniyor...

Yatırım Fonu CEO’su, Bitcoin (BTC) Altının Yerini Alırken Ethereum (ETH) Rakiplerinin ise Sarsılacağını Düşünüyor

Kripto yatırım fonu Off The Chain Capital'in CEO'su Brian Estes, Bitcoin'in (BTC) birçok geleneksel varlığın yerini alacağını ve çoğu Ethereum (ETH) rakibinin ise işin sonunda sarsılacağını ön gördü.

offthechain bitcoin ethereum

Kripto yatırım fonu Off The Chain Capital’in CEO’su Brian Estes, Bitcoin’in (BTC) birçok geleneksel varlığın yerini alacağını ve çoğu Ethereum (ETH) rakibinin ise işin sonunda sarsılacağını ön gördü.

Real Vision ile gerçekleştirdiği yeni bir röportajda Brian Estes, lider kripto para birimini “değeri emen bir kara delik” olarak tanımladı:

“Bitcoin, Proof of Work’un (PoW) kazananıdır. Bitcoin’in dünyanın parasal katmanı haline gelmektedir. Parasal katman olarak altının yerini alıyor. Şu anda altının değerini emiyor ve bence bir değer deposu olan herhangi bir şeyin değerini emme potansiyeli de var: yani, nadir sanat, nadir arabalar, sonunda belki tahvil piyasası ve özellikle negatif getirili tahviller ve emlak gibi. Bence bunların değeri de Bitcoin tarafından emilecek.”

“Bir Avuç Kazanan Olacak”

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Estes, Proof of Stake (PoS) blok zincirleri için işlerin farklı olduğunu söylüyor. Önde gelen akıllı sözleşme platformu Ethereum’un (ETH) PoS’a geçmesiyle beraber rakiplerinde bir sallantı yaratacağını tahmin ediyor.

“Solana, Tezos, tüm bu diğer binlerce Proof of Stake blok zinciri var. Bunlardan hangisinin kazanacağını henüz bilmiyoruz. Binance Smart Chain ve Solana, Ethereum’un daha yavaş ve pahalı olması nedeniyle ETH’den önemli miktarda pazar payı alıyor. Fakat önümüzdeki bir ila üç yıl içinde az önce bahsettiğim sarsıntı aşamasına geldiğimizde, Proof of Stake zincirleri arasında sadece bir avuç kazananla kalacağımızı söyleyebilirim.”


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x