Yükleniyor...

Yatırımcı Michael Burry, Tuzağa Düşmüş Bitcoin (BTC) Boğaları Hakkında Uyarıda Bulundu

Dünyaca ünlü popüler yatırımcı Michael Burry, potansiyel bir Bitcoin (BTC) boğa tuzağından bahsetti ve bu konudaki korkuları körükledi.

burry boga bitcoin

Dünyaca ünlü popüler yatırımcı Michael Burry, potansiyel bir Bitcoin (BTC) boğa tuzağından bahsetti ve bu konudaki korkuları körükledi. Boğalar dün kripto para birimini 35.000 dolara kadar itse de maalesef ayılar tekrar kontrolü ele geçirdi. BTC, son 24 saatte %4 oranında geriledi.

Burry, düşüş eğilimi düşüncesine sahip ve son tweetinde, “tuzağa düşmüş boğaların” son desteğe düştüğünü ifade etti. Burry, “Tuzağa düşmüş boğalar genellikle en son desteğe geriler” ifadelerini kullandı ve bir grafik paylaştı.

Uyarısı, Bitcoin’in son düşük seviyelerinden toparlanmasının duraklamasından sonra geldi. Boğalar kripto para birimini neredeyse 35.000 dolara itmeyi başardıktan sonra, ayılar şimdi kontrolü yeniden ele geçirdi. En büyük kripto para birimi şu anda Coingecko verilerine göre 32.900 dolar civarında el değiştiriyor.

Bu haftanın başlarında, Bitcoin yüzde 20’nin üzerinde düşüşle beş ayın en düşük seviyesi olan 28.600 dolara geriledi.

1619143135281 67

Michael Burry, Nisan ayı başlarında hesabını sildikten sonra Twitter’a geri dönmüştü. “The Big Short” yatırımcısı, meme kripto para birimleri hakkında da uyarılarda bulundu. Burry, bu konu hakkında perakende yatırımcıların kayıplarının “ülkelerin büyüklüğüne” ulaşabileceğini ekledi.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x