Yükleniyor...

Yazarı Satoshi Nakamoto Olan İki Kitap Amazon’da Satışa Çıkıyor!

Yazarı Satoshi Nakamoto olan iki kitap yakın zamanda Amazon'da satışa çıkıyor.

Satoshi Nakamoto Kitap

Yazarı Satoshi Nakamoto olan iki kitap yakın zamanda Amazon’da satışa çıkıyor. Kitaplardan ilkinin ismi “Wave and Ripple Design Book“, ikincisinin ismi ise “The Official Bitcoin Coloring Book“. Kitaplar 28 Haziran’dan itibaren Amazon üzerinden satın alınabilecek.

Amazon’daki yazar profilinin hakkında kısmında “Satoshi Nakamoto Bitcoin’in ünlü mucididir.” bilgisi yer alıyor. Ayrıca yazarın profilinde kitaplardan elde edilecek gelirin tamamıyla STEM ve temel sosyal haklarından mahrum çocuklara hizmet veren eğitim programlarının destekleneceği belirtiliyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Kitapların özetlerine bakıldığında, kripto paralar ve Satoshi Nakamoto efsanesinin alaya alındığı açıkça görülüyor.

Wave and Ripple Design Book

Wave and Ripple Design Book’un özetinde şu satırlar yer alıyor:

Dijital para Bitcoin’in ünlü yaratıcısı Satoshi Nakamoto’nun küratörlüğünü yaptığı dalga ve dalgalanma tasarımları harika bir seçim. Bu güzel resimler, Nakamoto’nun özel koleksiyonu için özenle restore edilmiş ve orijinal kaliteye yakın bir şekilde yeniden üretilmiş olan Japon sanatçı Mori Yuzan’ın çalışmalarına dayanmaktadır. Yuzan’ın tasarımları 1900’lerin başında Japon ustalar tarafından mallarını dalga ve dalgalanma desenleriyle süslemek ve samuray kılıçlarını, bıçaklarını ve mobilya gibi diğer nesneler üzerinde dekoratif motifler olarak kullanılmıştır.

The Official Bitcoin Coloring Book

İkinci kitap olan The Official Bitcoin Coloring Book’un özet kısmında ise şu satırlar yer alıyor:

Ünlü bilge ve Bitcoin’in yaratıcısı Satoshi Nakamoto’nun uzun zamandır beklenen kitabı sonunda burada! Parlak bir beyaz kağıda basılan resmi Bitcoin boyama kitabı, bu devrimci dijital para birimine benzersiz, akılcı anlayışlarıyla doludur. Eğer bir acemi bir yatırımcı, uzman kripto para trader’ı ya da bir HODL iseniz boyama çalışması yaparak gevşeyebilir ve rahatlayabilirsiniz. […]

Yıllardır birçok kişi kendisinin gizemli Satoshi Nakamoto olduğunu iddiası ile öne çıktı. İddia sahiplerine her zaman şüphe ile yaklaşıldı ve şimdiye kadar hiçbiri iddialarını destekleyen herhangi bir maddi kanıt sunabilmiş değil. Kitapların yazarı sözde Satoshi Nakamoto için de benzer bir durum söz konusu gibi duruyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x