Yükleniyor...

Yeni Bir Altcoin Son 24 Saatte %160 Değer Kazandı

Merkezyetsiz finans (DeFi) alanındaki yeni bir altcoin, Coinbase'den büyük bir destek almasının ardından yükseldi.

yeni bir altcoin son 24 saatte yuzde 122 deger kazandi

Merkezyetsiz finans (DeFi) alanındaki yeni bir altcoin, Coinbase’den büyük bir destek almasının ardından yükseldi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Getiri çiftçiliği protokolü Harvest Finance (FARM), Coinbase Pro’da listelendi. Listelemenin haberi yayıldıkça, altcoin’in fiyatı birkaç saat içinde %160’a kadar yükseldi. Yayın saati itibariyle varlık, %120’lik kazanımını koruyor.

Ekran Resmi 2021 07 30 16.26.00
Kaynak:CoinGecko

Harvest Finance, yüksek getiri elde etmek amacıyla fonları kripto para ekonomisinin DeFi sektörü etrafında kaydıran bir optimizasyon protokolüdür. FARM, çiftçilik süreciyle bütünleşir ve staking sürecinde kullanılır.

FARM, genel olarak altcoin piyasasıyla birlikte büyük piyasa düşüşünde sert bir darbe almıştı. Ancak bu son yükseliş ile birlikte, 241 dolara kadar yükselmeden önce FARM, Şubat ayının en yüksek seviyesi olan 410 dolardan yaklaşık %54 düşüş yaşadı.

Coinbase Pro ayrıca yapay zeka protokolü Fetch.ai (FET), stabilcoin Paxos Standard (PAX) ve menkul kıymet token’ı platformu Polymath Network’ü de (POLY) listeledi. Hem FET hem de POLY,%15 değer kazandı. 

Coinbase, mümkün olduğunca yeni varlıklar eklemeye odaklandığını söylüyor. Şirket, periyodik olarak çeşitli varlıkları değerlendirme aşamasında olduğunu söyledi ve bu varlıklardan 16’sı henüz borsada listelenmedi.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x