Yükleniyor...

Yenilenen Arayüzü ile Vebitcoin 2021’e Hızlı Giriyor

Bitcoin alanında gerçekleşen yükselişler kripto paraya olan yatırımı da her geçen gün güçlendirmektedir

Ekran Resmi 2020 12 10 14.53.42

Bitcoin alanında gerçekleşen yükselişler kripto paraya olan yatırımı da her geçen gün güçlendirmektedir. Yatırımı en hızla yükselen, güvenli yolu olan bitcoin ise her kesimden kullanıcı için en çok tercih edilen seçenek olmuştur. Kripto para ticareti için mevcut alternatifleri birçok platformun ortaya çıkmasıyla her geçen gün artsa da, müşteri bakış açısı ile değerlendirildiğinde imkanlar sınırlıdır. Vebitcoin, yatırımlarınız için sizlere yenilenmiş fırsatlar sunmakla beraber 2017 yılında faaliyetlerine başlayarak, bu süre boyunca sektörün gelişmesine katkı sağlamaktadır.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Bununla birlikte, Vebitcoin, yukarıdaki tüm sorunları ele alan ve müşteri odaklı sistemsel özelliği ile öne çıkan birkaç platformdan biridir. Vebitcoin olarak, yeni versiyonumuzda siz kullanıcılarımıza ve yatırım yapmak isteyenlere özel, açıklamalara dayalı, basit işlemli ve tamamen güvenli sistem özelliklerimizi sunmaktayız.

VeBitcoin

Bitcoin yatırımcılarımızın borsa tercihlerini yaparken en çok göz önünde blundurdukları kiriterlerin başında para yatırma ve çekme işlemlerinin kolaylığı. Vebitcoin müşteri odaklı sistemsel özelliğine, Türk lirası yatırma ve çekme işlemlerinizi kolaylıkla sağlamak adına Vebitcoin 17 banka ile iş birliği sağlamıştır. -Para yatırma çekme işlem kolaylığını sağlamak için 17 banka ile yaptığı anlaşmanın yanında işlem sayısını azaltmış ve aynı zamanda para yatırma ve çekme işlemlerinde güvenlik uygulamalarını arttırmıştır.  Kolay satın al – sat özelliği geliştirilerek, piyasadaki hareketliliğe uygun, hemen işlem yapabilme imkânı sunmaktadır.

Vebitcoin ile bitcoin yatırımı yapan yatırımcılarına yeni versiyonunda Gelişmiş stop-loss (Zarar Önleme) sayesinde yatırımlarınızı kontrol altında tutabilir, risk kontrolü sağlayarak müşteri odaklı sistemsel özelliği ile öne çıkan birkaç bitcoin borsalarından biridir..

Vebitcoin olarak, yeni versiyonumuzda siz kullanıcılarımıza ve yatırım yapmak isteyenlere özel, açıklamalara dayalı, basit işlemli ve tamamen güvenli sistem özelliklerini geliştirirken, Sade ve açık bir temanın kullanılması, bilgilenme ve işlem esnasında rahat olmanız açısından size kolaylık sağlaması hedeflenmiştir. Websitemizi genel kullanıma açık olarak yenilesek de, her kullanıcımız için özel olarak tasarlanmıştır. Tüm bilgilerinizin tek bir alanda toplanması ve yatırımlarınızı anında kontrol edebiliyor olmanız bu özelliğin en seçici noktalarındandır.

Vebitcoin sadece sistemsel geliştirmelerinin yanında yatırımcılarından Ripple kullanıcılarını sevindirecek bir haberimiz bulunuyor. Vebitcoin olarak, Ripple yatırımın Türkiye’deki ilk destekleyen platformlardan biri. Bu yenilikçi ve yatırımcısını kazandırma hedefinde olan Vebitcoin döngüyü bozmak istemediğimiz için 12 Aralık’ta XRP Spark Token’i de destekleme kararı aldık. Ripple yatırımcıları için kaçırılmayacak bir fırsat olan bu projeyi, değerli yatırıcımlarımızla paylaşmaktan mutluluk duyacağız.

Vebitcoin olarak en büyük hedefimiz, siz kullanıcılarımızın güvenliği ve finansal alanda rahatça ilerleyebilmesidir. Bu seyirde dünden bu güne aktardığımız ve geliştirdiğimiz emeklerimiz, hedeflerimiz, sizlere yarın da eşlik edecektir. Dün, bugün ve yarın bu sektörde önemli bir rol edindik, edinmeye de devam edeceğiz.


Üyelik
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
1
0
Düşüncelerinize duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x
()
x