Yükleniyor...

Yerli Dizi Camdaki Kız’ın Alternatif Afişi NFT Oluyor

Onur Güvenatam tarafından 2018'de kurulan sinema, dizi ve internet dizisi sektöründe faaliyet gösteren yapım şirketi OGM Pictures, sektörde bir ilke imza atarak Camdaki Kız dizisinin alternatif gif NFT afişini Carny NFT Pazaryeri’nde satışa çıkarıyor.

nft camdaki kiz

Onur Güvenatam tarafından 2018’de kurulan sinema, dizi ve internet dizisi sektöründe faaliyet gösteren yapım şirketi OGM Pictures, sektörde bir ilke imza atarak Camdaki Kız dizisinin alternatif gif NFT afişini Carny NFT Pazaryeri’nde satışa çıkarıyor.

Kırmızı Oda, Masumlar Apartmanı, Camdaki Kız gibi dizilerin yapımcılığını üstlenen şirket, gittikçe popülerleşen NFT dünyasına giriş yaptığını duyurdu.

Camdaki Kız dizisi için Dart Duvar’a alternatif bir afiş tasarlatan OGM Pictures, bu afişi 18 Ekim 2021’de Carny NFT Pazaryeri’nde satışa çıkaracak. Afişler sadece 50 adetle sınırlı olacak.

Yapılacak satışlardan elde edilecek tüm gelirin HAYTAP Hayvan Hakları Federasyonu’na bağışlayacağını açıklayan OGM Pictures, sınırlı sayıda arz edilen bu afişleri satın alanların HAYTAP Hayvan Hakları Federasyonu’na bağış yapma fırsatı elde edeceğini ve Camdaki Kız setini ziyaret etme şansını yakalayacak 5 kişiden de biri olabileceklerini duyurdu.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x