Yükleniyor...

Yerli Otomobil Togg, Blockchain Altyapısını Güçlendiriyor

Yerli otomobil Togg, blockchain tabanlı yeni nesil dijital varlık teknolojileri konusunda Paycell ile güçlerini birleştiriyor.

Yerli Otomobil Togg Blockchain Altyapisini Guclendiriyor

Yerli otomobil Togg, blockchain tabanlı yeni nesil dijital varlık teknolojileri konusunda Paycell ile güçlerini birleştiriyor.

Bir otomobilden ziyade teknolojik bir araç olarak tasarlanan Togg, blockchain ile bağlantılarını artırıyor. Togg’un ilk üretim planlarına başladığındaki ortaklıklarından birisi AvaLabs olmuştu. Bu ortaklıkla, AvaLabs’ın geliştireceği blockchain altyapısı ile kullanıcıların ekosistem içindeki ürün ve hizmetlere güvenli bir şekilde erişebilecek. Yeni bir adım ise Paycell iş birliğiyle atılıyor.

Yerli Otomobil Togg, Paycell ile Blockchain Çalışmaları Yürütecek

Togg ve Paycell, yenilikçi finansal hizmetler konusunda stratejik iş birliğine imza attı.

Togg kullanıcıları, Paycell’in sağladığı elektronik cüzdan, kart saklama ve sanal pos altyapısı sayesinde, yine mobilite sektöründe bir ilk olan kendi ‘Togg Cüzdan’larını oluşturabilecekler. Bu da kullanıcılara, seyir halindeyken bile Togg’un anlaşmalı üye iş yerlerinin ürün, servis ve hizmetlerini satın alma imkanı sunacak.

Yukarıdakilere ek olarak, Togg’un navigasyon sistemi üzerinden söz konusu iş yerlerinde ve elektrikli araç şarj istasyonlarında ödemeleri, araçtan inmeden yapılabilecek.

yerli otomobil togg paycell blockchain is birligi

Togg CEO’su M. Gürcan Karakaş, iş birliğiyle blok zinciri tabanlı yeni nesil dijital varlıklar konusunda da Paycell ile güçlerini birleştirdiklerini belirterek, şunları söyledi:

“Kullanıcıyı odağa alarak iş geliştiriyor, yeni yaşam alanı haline gelen Togg akıllı cihazımızda kullanıcılarımızın hayatını kolaylaştırmak için çalışıyoruz. Otomobilden fazlası kısmını da kullanıcıya yaşatacağımız bu mobilite deneyimi oluşturuyor. Bu iş birliğini uçtan uca kesintisiz kullanıcı deneyimi hedefimizi gerçekleştirmede önemli kilometre taşlarından biri olarak görüyoruz. Aynı zamanda Paycell gibi bir teknoloji şirketiyle yaptığımız ortaklık, mobilite ekosisteminin çekirdeğinin kurulması yolunda da değerli bir adımı oluşturuyor.”


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x