Yükleniyor...

Piyasa Yükselişine Liderlik Eden, %90’ın Üzerinde Değer Kazanan 4 Altcoin

Bitcoin bu yılın en kayda değer sıçramalarından birini kaydederken, dört düşük piyasa değerine sahip kripto para birimi, son yedi gün içinde büyük kazançlar elde etti.

yuzde 90in uzerinde deger kazanan 4 altcoin

Bitcoin bu yılın en kayda değer sıçramalarından birini kaydederken, dört düşük piyasa değerine sahip kripto para birimi, son yedi gün içinde büyük kazançlar elde etti.

Altcoin’lerin yükselişinin liderliğini ise oyuncuların dijital yaratıkları toplamasına, üretmesine, yükseltmesine, savaşmasına ve takas etmesine olanak tanıyan blokzinciri tabanlı bir oyun olan Axie Infinity (AXS) yaptı. 

CoinGecko’ya göre AXS, geçen hafta 17.82 dolar gibi düşük bir seviyeden 52.17 dolara kadar yükselerek yeni bir ATH belirledi ve %192’nin üzerinde bir artış kaydetti. Altcoin daha sonra geri çekildi ve şu anda 46.41 dolardan işlem görüyor.

Bu hafta büyük hamleler yapan bir diğer altcoin ise telekomünikasyon endüstrisi ve daha geniş blokzinciri alanı arasında köprü kurmak için tasarlanmış ve hızlı işlemlere, özellikle küresel havalelere güç veren bir altcoin olan Telcoin (TEL). CoinGecko, TEL’in bu hafta başında 0.010 dolar seviyesinden %120 artarak yedi günün en yüksek seviyesi olan 0.022 dolara çıktığını gösteriyor.

Telcoin hızlı bir yükselişin ortasında olmasına rağmen, altcoin hala tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0.06 doların oldukça altında yer alıyor. 

Bu hafta büyük kazanç getiren üçüncü altcoin, teminatlı varlık transferleri için kullanılan bir varlık olan Amp. CoinGecko, AMP’nin yedi günün en düşük seviyesi olan 0.04 dolardan %100 yükselerek haftanın en yüksek seviyesi olan 0.08 dolara yükseldiğini gösteriyor. 

Son zamanlarda yükselen bir diğer altcoin, kripto para borsası OKEx’in yerel token’ı OKB. OKB, 21 Temmuz’daki en düşük seviyesi olan 9.91 dolardan %94 değer kazanarak 19.28 dolara kadar yükseldi. Yayın saati itibariyle OKB 18.29 dolar seviyesinden işlem görüyor. 


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x