Yükleniyor...

Zengin İnsanların %68’i Bitcoin Alma Niyetinde!

Kripto para virüsü yayılmaya devam ediyor ve zengin insanlar Bitcoin virüsüne yakalanıyor.

Zengin İnsanlar Bitcoin

Kripto para virüsü yayılmaya devam ediyor ve zengin insanlar Bitcoin virüsüne yakalanıyor. 80.000’den fazla müşterisi ve 12 milyar dolarlık varlığı yöneten deVere Group tarafından yapılan son araştırmaya göre, yatırım yapılabilir varlıklarda en az 1 milyon sterlini bulunan yatırımcıların %68’i önümüzdeki üç yıl içinde Bitcoin veya diğer kripto para birimlerine yatırım yapmayı planlıyor.

deVere Group’un kurucusu ve CEO’su Nigel Green, zengin insanların kripto paralara yatırım yapmaya çalıştıklarını belirtiyor:

Kripto paralar gelecek vadediyorlar. Zengin insanlar bu fırsatı kaçırmak istemiyor ve yatırım portföylerini dijital varlıklarla yeniden dengeliyorlar.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Green, FOMO’nun zengin yatırımcıları portföylerine kripto paraları eklemeye zorladığının altını çiziyor.

DeVere’in araştırması, kurumsal yatırımcılar ve diğer zengin insanların beklenildiği kadar hızlı bir şekilde kripto paralara yönelmemelerine rağmen kripto paralara olan ilgilerinin her geçen gün arttığını ortaya koyuyor.

Varlık yönetim şirketi Fidelity’nin son anketi kurumsal yatırımcıların neredeyse yarısının kripto paralara yöneldiklerini ve %20’sinin yeni ortaya çıkan varlık sınıfına yatırım yaptığını gösteriyordu.

Şu anda kripto para piyasasında tam bir bahar havası var. Geçen ayın başlarında Bitcoin fiyatı %40 oranında artarak yükselişe geçti ve 5.000 doları aşmıştı. Öncü kripto para birimi şu sıralar 5.650 dolar ila 5.800 dolar arasında el değiştiriyor. Analistler Bitcoin fiyatının yıl sonuna kadar 7.000 dolara yükseleceğini tahmin ediyorlar.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x