Yükleniyor...

Zincir Üstü Verilere Göre Dogecoin (DOGE) Fiyat Hareketleri Temelde Desteklenmiyor

DOGE, son günlerde güçlü fiyat hareketleri gösteriyor ancak zincir üstü veriler, bunun temelde desteklenmediğini gösteriyor.

dogecoin

DOGE, son günlerde güçlü fiyat hareketleri gösteriyor ancak zincir üstü veriler, bunun temelde desteklenmediğini gösteriyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Daha önce kripto piyasasının büyüme liderlerinden biri olan DOGE, şimdi 1,3 milyar USD olan ortalama günlük dolaşım değerine geri döndü.

Haftanın başında, DOGE tek bir günlük mumda neredeyse yüzde 30 yükseldi ve tüm hafta boyunca yüksek hacimlere sahipti. Yazının yazıldığı sırada, Coingecko verilerine göre DOGE fiyatı bir haftada %40 arttı ve dünkü en yüksek fiyat 0.29 dolardı. Kripto varlığın grafiği, Bitcoin ve Ethereum çizelgeleri ile ilişkilendirildi. Ancak, haftanın sonunda Doge 0,30 dolar direncini aşamadı ve hala 0,27-0,28 dolar civarında konsolide oluyor.

Ek zincir üstü göstergeler, kullanıcıların veya trader’ların aktif olarak DOGE aktarmadığını gösteriyor. Borsadaki hacimler, ortalamaya kıyasla biraz yüksek kalmaya devam ediyor. Nisan-Mayıs oynaklığına kıyasla, DOGE hacmi tüm zamanların en düşük üç aylık değerlerine ulaştı.

doge

Daha önce DOGE, Nisan ortasından Mayıs başına kadar yüzde 1000 büyüme ile karşı karşıya kaldı. Ağdaki en yüksek işlem etkinliği aynı anda izlendi.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x