Yükleniyor...

1.2 Milyar Doları Sadece 1.1 Saniyede Aktardı ve Yalnızca 0,087 TL Ücret Ödedi!

Bitcoin fiyat dalgalanmaları ve piyasadaki aşırı FOMO'yla birlikte projelerin gelişimine her zamankinden daha fazla dikkat edilmesi gerekiyor.

Gelecek Burada Kripto Paralar

Bitcoin fiyat dalgalanmaları ve piyasadaki aşırı FOMO’yla birlikte projelerin gelişimine her zamankinden daha fazla dikkat edilmesi gerekiyor. Gelişimden uzaklaşıldığında potansiyel sorunlarla karşılaşılabilir. Yatırımcılar, sadece fiyatlara bakmamalılar, aynı zamanda Blockchain projelerinin neler sunduğuyla da ilgilenmeliler.

5 yıldan uzun zamandır piyasada bulunan ve fiyatlardaki mevcut pumpları böyle zamanlarda deneyimleyenler için mevcut fiyat hareketleri şaşırtıcı değil. Kripto para piyasası hala yolun çok başında ve bu son dönemdeki fiyat artışı ne bir başlangıç ne de bir son.

Gelecek Burada

Kripto para projelerinin büyük çoğunluğu vadettiklerini Blockchain teknolojisiyle bir bir yerine getiriyorlar. Binance’ın kurucusu ve CEO’su CZ, 10 yıl önce imkansız olan bir konuda tweet attı. Bir balina sadece 1.1 saniyede yaklaşık 1.2 milyar dolarlık Binance Coin transferi yaptı. Balina, 32.8 milyon BNB’yi bilinmeyen cüzdandan bir başka bilinmeyen cüzdana aktardı.

Balinanın bu kadar büyük bir BNB transferi için ödediği ücret yalnızca 0,015 dolar yani 0,087 TL’ydi.

Kripto paralar bu ve bunun gibi haberlerle dikkatleri üstlerine çekmeyi başarmış durumdalar. Birçok şirket işlerini güçlendirmek için bazı sorun giderizi çözümler elde etmek umuduyla ve gelişmekte olan kripto para piyasasına girmek için Blockchain teknolojisine yoğunlaşmış durumda.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x