Yükleniyor...

1 dolardan Bitcoin alan Davinci Jeremie’den fiyat tahmini!

Bitcoin'in (BTC) potansiyeline inanıp, 2011 yılında 1 dolardan satın alan Davinci Jeremie, IBW 2023'te Coinkolik'e özel konuştu.

IMG 5413

Bitcoin’in (BTC) potansiyeline inanıp, 2011 yılında 1 dolardan satın alan Davinci Jeremie, IBW 2023’te Coinkolik’e özel konuştu.

Istanbul Blockchain Week (IBW) 2023’te heyecan devam ediyor. 2011 yılında Bitcoin (BTC) teknolojisine inanarak, 1 dolardan alım gerçekleştiren Davinci Jeremie, sektöre damga vuran isimler arasında yer alıyor. Jeremie, Coinkolik’e özel röportaj gerçekleştirdi. Bu röportajda BTC için verdiği fiyat tahmini acaba dedirtti.

Davinci Jeremie, Coinkolik’in sorularını yanıtladı

Istanbul Blockchain Week (IBW) 2023’te Davinci Jeremie, Coinkolik’in sorularını yanıtladı.

2011 yılında 1 dolardan BTC alan Jeremie, BTC hakkında fiyat tahmininde bulundu. Etkinliğin en çok ilgi gören isimleri arasında yer alan Jeremie, herkesin merakla beklediği o soruyu yanıtladı. Yıllar önce 1 dolardan alım yaparak, “Lütfen Bitcoin Alın” isimli bir video yayımlayan Jeremie, BTC’nin yıl sonuna kadar 40.000 dolara ulaşmasını beklediğini söyledi.

Lütfen Bitcoin alın demişti!

2013 yılında bir video çekerek, Youtube’da yayınlayan Jeremie, “lütfen Bitcoin alın” demişti. BTC’nin sunduğu potansiyele ve teknolojisine inandığını belirten Jeremie, ilk olarak 3.000 tane BTC aldığını duyurmuştu. Kripto tarihinin en popüler isimleri arasında yer alan fenomen, IBW 2023’te büyük bir ilgi gördü.

bitcoin alan

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner