2.2 Milyon Dolarlık Bored Ape Çalındı, OpenSea İşlemleri Dondurdu • Coinkolik
Yükleniyor...

2.2 Milyon Dolarlık Bored Ape Çalındı, OpenSea İşlemleri Dondurdu

OpenSea, sahibi hırsızlık olayını bildirdikten sonra Bored Ape NFT'lerini dondurdu.

bored ape calinti opensea

OpenSea, sahibi hırsızlık olayını bildirdikten sonra Bored Ape NFT’lerini dondurdu. Toplam 15 Bored Ape ve Mutant Ape çalındı.

NFT pazarı OpenSea, çalındıkları bildirildikten sonra 2.2 milyon dolar değerinde Bored Ape NFT’lerini dondurdu. Piyasadaki NFT’lerin artık “şüpheli etkinlik için rapor edildiğini” söyleyen bir uyarı var. Bu tür eşyaların alım satımı bu nedenle durduruldu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Toplam 15 NFT çalındı. NFT’lerin sahibi Todd Kramer, olayı “tartışmasız olarak hayatının en kötü gecesi” şeklinde nitelendirdi ve çözüleceğinden umutlu olduğunu ifade etti.

OpenSea’de Güvenlik Sorunu mu Var?

Bazılarına göre dondurma işlemleri “kripto karşıtı” bir tutum ve OpenSea adına güvenlik sorununu ortaya koyuyor. Bu nedenle Crypto Twitter’da platforma da birçok eleştiri yöneltildi.

OpenSea, pazarın en popüler NFT platformudur ve yüz binlerce kullanıcıyı ve yoğun ticaret hacmini kendine çekmiştir. Bu nedenle söz konusu NFT’lerin çalınması, platformdaki diğer NFT’lerin güvenliği konusunda endişe yarattı. NFT’lerin tam olarak nasıl çalındığına dair çok az bilgi var ve platformdan henüz resmi bir güncelleme gelmedi.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x