Yükleniyor...

24 Saat İçerisinde En Çok Yükselen 5 Altcoin 21 Kasım 2021

Coingecko verilerine göre piyasa değeri açısından ilk yüz kripto para birimi arasından son 24 saat içerisinde en çok artış gösteren 5 altcoin Gala (GALA), Arweave (AR), Avalanche (AVAX), Harmony (ONE), ve Crypto.

Coingecko verilerine göre piyasa değeri açısından ilk yüz kripto para birimi arasından son 24 saat içerisinde en çok artış gösteren 5 altcoin Gala (GALA), Arweave (AR), Avalanche (AVAX), Harmony (ONE), ve Crypto.com Coin (CRO) oldu.

Kripto para piyasasında son 24 saatte yaşanan hareketlilikle beraber en çok yükselen 5 altcoin sırasıyla şu şekilde:

  • Gala (GALA)
  • Arweave (AR)
  • Avalanche (AVAX)
  • Harmony (ONE)
  • Crypto.com Coin (CRO)

Gala (GALA): Gala Games, Blockchain oyunlarından oluşan bir ekosistem oluşturmayı amaçlayan bir GameFi platformudur. GALA, platformun yerel tokenidir ve node operatörü teşvikleri, ağ yönetimi, platform oyunları oynamak için oyun içi ödüller, Gala mağazasında ürün satın almak için oyun içi para birimi ve NFT’ler için kullanılır. Gala, son 24 saat içerisinde %35.1 oranında yükselerek 0,470668 dolardan işlem görmektedir.

Arweave (AR): Arweave ağı, ağ bilgilerini süresiz olarak depolamak amacıyla “madencilere” ödeme yapmak için yerel bir kripto varlık olan AR kullanır. Proje ilk olarak Ağustos 2017’de Archain olarak kullanıcıyla buluştu ve daha sonra Şubat 2018’de Arweave olarak yeniden adlandırıldı ve resmi olarak Haziran 2018’de piyasaya sürüldü. Arweave, son 24 saatte %15.4 oranında yükselerek 71,67 dolardan işlem gördü.

Avalanche (AVAX): ): Merkeziyetsiz finansal varlıklar, finans uygulamaları ile kripto varlık işlem platformları ve hizmetler için güvenli, pratik, ölçeklenebilen bir yapı sunmak amacıyla oluşturulmuş bir ağdır. Avalanche, izin gerektiren ve gerektirmeyen blok zincirlerin tek bir ağ üzerinden çalışabilmesini mümkün hale getirir. Avalanche, son 24 saat içerisinde %15.0 oranında artış göstererek 136,06 dolardan işlem gördü.

Harmony (ONE): Mayıs 2019’da Binance Launchpad’de ilk borsa teklifinin (IEO) bir parçası olarak başlatılan Harmony Coin (ONE), merkezi olmayan uygulamalar için bir blok zinciri platformudur. Üretim ana ağı, iki saniyede blok üreten 1.000 düğümden oluşan 4 parçayı destekler. Harmony, son 24 saatte %12.4 oranında yükselerek 0,303238 dolardan işlem gördü.

Crypto.com Coin (CRO): Finans hizmetleri şirketi Crypto.com tarafından geliştirilen, merkeziyetsiz ve açık kaynaklı blockchain ağı “Crypto.com Chain”in yerel dijital para birimidir. “Herkesin cüzdanına kripto para dahil etme” hedefiyle çalışan geliştiriciler, 2018 yılının sonunda CRO para birimini piyasaya sürdü. Crypto.com Coin, son 24 saat içerisinde %11.5 oranında artış göstererek 0,627540 dolardan işlem gördü.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner