Yükleniyor...

250 Milyon XRP Tek Bir İşlemle Bitstamp’a Aktarılırken, XRP 0,7 Doların Üzerinde İşlem Görüyor

250 milyon XRP token'ı, anonim bir kripto para cüzdanından Bitstamp'a taşınırken, Ripple Huobi'ye XRP göndermeye devam ediyor.

ripple xrp 1

250 milyon XRP token’ı, anonim bir kripto para cüzdanından Bitstamp’a taşınırken, Ripple Huobi’ye XRP göndermeye devam ediyor.

Büyük kripto para hareketlerini izleyen Whale Alert platformu tarafından yakın zamanda paylaşılan blok zinciri verileri, son 15 saat içinde şaşırtıcı bir şekilde 250 milyon XRP token’ının Bitstamp borsasına aktarıldığını gösteriyor. Bu arada Ripple, kripto paranın likiditesini desteklemek için XRP’yi Huobi ticaret platformuna göndermeye devam ediyor.

250 Milyon XRP Hareket Halinde

Son 15 saat içinde Whale Alert ekibi, merkezi Lüksemburg’da bulunan Bitstamp kripto para ticaret merkezine gönderilen 250 milyon XRP zulası tespit etti. İşlem anonim bir gönderici tarafından yapıldı; ancak XRP analitik hizmeti Bithomp tarafından sağlanan ayrıntılar, büyük miktarda kriptonun Uphold borsası tarafından aktarıldığını gösteriyor.

İki yüz elli milyon XRP token’ı, itibari para olarak 177.293.560 dolar gibi büyük bir rakamı oluşturuyor.

Müşterilerine ve ortaklarına (kripto borsaları dahil) XRP sağlama amacının bir parçası olarak, Ripple Çin merkezli Huobi borsasına kripto para göndermeye devam ediyor. Daha önce Ripple’ın Huobi’ye 7 milyon XRP ile 1,4 milyon XRP arasında değişen düzenli günlük XRP işlemleri yürüttüğünü haber olarak vermiştik. Son üç gün içinde, San Francisco merkezli teknoloji devi 5,390,100 XRP’yi Çin kripto borsasına taşıdı – üç transfer 1.796.700 token halinde.

Bundan bir hafta önce, günlük XRP transferleri toplam 1.586.950 token’dı.

Ripple, Jed McCaleb’e 182,3 Milyon XRP Gönderdi

1 Ağustos’ta Ripple, kurucu ortağı ve eski teknoloji şefi Jed McCaleb’e başka bir kripto para transferi yaptı. O gün, decacorn 182,3 milyon XRP’yi “tacostand” dijital cüzdanına yolladı.

McCaleb, şirketin gelecekteki gelişimi konusunda diğer kurucu ortak Christopher Larsen ile bir anlaşmaya varamadıktan sonra 2013 yılında Opencoin’den ayrıldı ve daha sonra Ripple Labs olarak yeniden adlandırıldı. O zamandan beri Jed, tazminat olarak XRP alıyor.

Ripple yazının yazıldığı sırada 0.7 dolar seviyesinden işlem görüyordu.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x