Yükleniyor...

52 Yaşındaki Amerikalı, Kendisini NFT’ye Dönüştürdü

New Jersey sakini Marco de Leon, kendisini NFT'ye dönüştürmek için harekete geçti.

nft

New Jersey sakini Marco de Leon, kendisini NFT’ye dönüştürmek için harekete geçti.

Leon, oldukça rahat yaşamasını sağlayan bir programlama işine sahip olsa da, kendisini NFT’ye dönüştürmek için işini bıraktı.

“Hayatım boyunca çok çalıştım ve kızımın arkadaşlarının bir günde NFT’lerden hayatım boyunca biriktirdiğimden daha fazla para kazandığını görmek cesaretimi kırdı. İşimi bıraktım ve şimdi kayınvalidem deli olduğumu düşünüyor”

Leon, NFT alıp satmaktansa kendi yaratım servet kazanmaya karar verdi.

“En popüler NFT’ler, en iyi dijital sanatçılar tarafından tasarlandı. Zar zor çöp adam çizebiliyorum. Onun yerine bir kamere aldım ve yatak odamın köşesinde komik selfie’ler çekmeye başladım”

Leon’un piyasaya sürdüğü koleksiyon adıysa “Me Human Not Ape” oldu. Piyasaya sürülen “Ape” NFT’lerine gönderme yapan koleksiyon, 11.111 selfie’den meydana geliyor.

“Ben bir programcıyım. Her bir NFT Haziran ayında piyasaya süreceğimiz bir DAO’ya üyelik ve oy hakkı vermek üzere programlanmış bir dijital anahtardır.”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner