650.000$ Seed Yatırım Alan 3D RPG Oyunu Demole IDO’ya Hazırlanıyor! (Sponsorlu) • Coinkolik
Yükleniyor...

650.000$ Seed Yatırım Alan 3D RPG Oyunu Demole IDO’ya Hazırlanıyor! (Sponsorlu)

DeFi Monster Legends (Demole), yükselen NFT Gaming furyasına yeni bir tarz getirmek için hazırlanıyor.

unnamed 1

DeFi Monster Legends (Demole), yükselen NFT Gaming furyasına yeni bir tarz getirmek için hazırlanıyor. NFT tabanlı oyun projelerinin artık yalnızca yatırım amaçlı bir olgudan çıkarılması, gerçekten oyunculara hitap edecek bir formata yükseltilmesi gerektiğine inanan ekip Demole ile bunu yakında hayata geçirmeyi hedefliyor.

Demole, aslında blockchain üzerinde yer alan devasa bir canavar dünyasıdır. İlk oynanabilir 3D RPG NFT oyunu olan Demole, oyuncuların çeşitli silahlar ve eşyalarla donatılmış NFT canavar kabileleri arasındaki savaşın keyfini çıkaracakları bir evrendir. Demole, Binance Smart Chain (BSC) ve Polygon tarafından desteklenen düşük bir gaz ücreti ile hızlı erişime ve güvenli bir altyapıya sahiptir. Demole oyunculara savaşlarda ve takaslarda kullanılabilecek NFT canavarları üzerinde tam bir sahiplik sunuyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlk 3D NFT oyunlarından birisi olan Demole dünyasının içerisinde en çok, kazanç sağlama mekanizmalarının çokluğu dikkat çekiyor. Kazancı pek çok NFT oyunlarının aksine klasik RPG oyunlarındaki aktivitelere de bağlayarak yalnızca bir play to earn konseptli NFT projesi olmayacaklarını, oyun severlere de gerçek anlamda hitap etmeyi amaçladıklarını görebiliyoruz. 

Training Ground, oyunculara online değilken bile canavarlarını eğitime sokarak hem seviyelerini hem de $DMLG tokenlarını artırabilme fırsatı sunuyor. Günlük görevler ise ödüller kazanmak için sunulan bir başka yöntem. Oyuncular Demole dünyasındaki güçlü Bossları veya arenada birbirlerini yenerek çeşitli ödüller kazanabiliyor. Oyuncular, NFTleri ve tokenları canavarların kilidini açmak, onları geliştirmek, pet beslemek, item üretmek ve geliştirmek, token stake ederek online değilken bile oyundaki canavarlarını seviye atlatabilmek gibi aktiviteler için kullanabilirler. Aynı zamanda $DMLG sahipleri pasif gelir olarak kâr paylaşımından hak sahibi oluyorlar. Demole, aynı zamanda bir DAO olduğu için de token sahipleri DAO için oy hakkı kazanarak oyuna getirilecek yenilikler ve özellikler için seçim yapabiliyor olacaklar.

Ekip, 2021’in üçüncü çeyreğinde oldukça başarılı bir yatırım ve partnerlik turunu tamamladı. Aralarında Good Games Guild, DAO Maker, Momentum 6, Gate.io Labs, Momentum 6, ZBS Capital, LUPAX Capital, AC Capital, Consensus Labs ve daha birçok adı bilinen firmanın katıldığı yatırım turunu başarıyla tamamladılar. Projenin yol haritasında ise 2021’in dördüncü çeyreğinde ise NFT satışları, Marketplace’in açılması, Training Ground ve Monster Nest özelliklerinin aktifleştirilmesi, ve sonrasında da oyunun yayınlanması yer alıyor!

Yakın zamanda $650.000 değerinde seed yatırım toplayan Demole’un DaoMaker ve Gamestarter üzerinde 18 Ekim’de gerçekleşecek ve 17 Ekim’de kayıtların açılacağı IDO’suna katılarak sizde erken aşama yatırımcı olabilirsiniz. IDO süreci hakkında güncel gelişmeleri kaçırmamak için Türkçe Telegram Duyuru Kanalını takip edebilirsiniz. 


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x