Yükleniyor...

ABD’li Kongre Üyesi Sherman, Rusya Yaptırımları ve Kriptoyla İlgili Bir Tasarı Sundu

Kripto karşıtı tavrıyla bilinen ABD'li kongre üyesi Brad Sherman, Rusya’ya yönelik yaptırımlar ve kripto varlıklar ile ilgili bir tasarı sundu.

abdli kongre uyesi sherman rusya yaptirimlari ve kriptoyla ilgili bir tasari sundu 6

Kripto karşıtı tavrıyla bilinen ABD’li kongre üyesi Brad Sherman, Rusya’ya yönelik yaptırımlar ve kripto varlıklar ile ilgili bir tasarı sundu.

Brad Sherman, yaptırımlar karşısında kripto varlıklarının kullanımına yönelik adım atan son isim oldu. 13 Mart tarihli tasarı “Yaptırımlara tabi Rus kişilerin işlemlerini kolaylaştırmak ve diğer amaçlar için kripto para birimi kullanımına ilişkin yaptırımlar uygulamak” amacını taşıyor. Tasarı hakkındaki detaylar ise bilinmiyor. 

Tasarı, Washington’ın Rusya’ya yönelik yaptırımlarda kripto varlıkların kullanımına odaklanmasının ardından geldi. Kripto karşıtı olmasıyla bilinen bir başka isim olan Elizabeth Warren’ın da benzer bir tasarı hakkında çalıştığı biliniyor. 

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner