Yükleniyor...

Algorand Uzun Vadeli Fiyat Tahminleri

Kripto para dünyasında yaşanan son gelişmeler önde gelen altcoinlerden olan ALGO'yu da vurdu.

Algorand Uzun Vadeli Fiyat Tahminleri

Kripto para dünyasında yaşanan son gelişmeler önde gelen altcoinlerden olan ALGO’yu da vurdu. ALGO, CoinGecko verilerine göre son 24 saat içinde yüzde 7,7 değer kaybetti.

Algorand (ALGO), şu sıralar 0,2 dolar seviyesinden işlem görse de 2019’da 3,4 dolarla ATH’sini yapmıştı.

Algorand (ALGO) Uzun Vadeli Fiyat Tahminleri

Algorand, Blockchain’i hız, güvenlik ve merkeziyetsizleşme üçlemesine ulaşımını çözmek için oluşturulmuş merkeziyetsiz bir ağdır. Haziran 2019’da bilgisayar bilimcisi ve MIT profesörü Silvio Micali tarafından başlatılan Algorand Blockchain’i, herkesin üzerine inşa edebileceği izinsiz ve açık kaynaklı bir Blockchain ağıdır.

Algorand (ALGO) fiyat tahmini uzman görüşleri, teknik analizler ve önceki hareketleri baz alınarak yapılmaktadır.

algo
ALGO’nun günlük grafiği

ALGO’nun anlık görünümüne bakarsak uzun süren düşüş dönemi geçirdiğini ardından yatay seyirde devam ettiğini görebiliriz. ALGO, şu anda 0,2 dolar desteğinden tepki almış durumda. ALGO tarafındaki ilk yükseliş de bizleri 0,23 dolar bandına çıkartabilir.

xxxx
ALGO’nun yıllara fiyat tahminleri

Şu anki görünüm ele alındığında Algorand için yıl sonunda yüksek değerlemeleri yapmak analistler ve uzmanlarca pek mantıklı bulunmuyor. Dünya’daki enflasyonist durum ve ülkelerin faiz artırımına gitmesi Algorand’ın fiyatına da olumsuz yansıyor.

ALGO için tahmin edilen 2022 sonu maksimum değer 0,24 dolar iken minimum değer ise 0,21 dolar olarak tahmin ediliyor. 2023’te ise bu durum 0,34 dolar iken maksimum 0,39 dolar. 2024’e baktığımızda 0,5 dolar ile 0,59 dolar arasında değişen bir fiyat tahmini görüyoruz. ALGO ATH’sine (All Time High) ne zaman ulaşıyor diye baktığımızda ise analist görüşleri bize 2029 yılını işaret ettiğini görüyoruz. 2029’da Algorand’ın tahmin edilen minimum değeri 3,1 dolar iken maksimum değeri ise 3,8 dolar. Analizin son yılı olan 2031’e göz atarsak Algorand’ın en yüksek biçilen değerinin 7,9 dolar bandında olduğunu görüyoruz.

Tabi şunu da belirtmemizde fayda var, bu analiz ve tahminler sadece şu anki görünüm ele alınarak yapılmaktadır. İleride kripto para ve Blockchain hakkında neler olacak elbette ki kestirmesi zor. Bu analizler bugünkü görünümden ileriye ışık tutmak için görüşler ve kripto paraların eski hareketleri baz alınarak yapılmakta.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner