Yükleniyor...

Donald Trump’ın NFT Koleksiyonu Kısa Süre İçinde Tükendi

ABD eski başkanı Donald Trump'ın 45.

donald trumpin

ABD eski başkanı Donald Trump’ın 45.000 parçadan oluşan NFT koleksiyonu saatler içinde tükendi.

Koleksiyonun satışından 785.000 dolar gelir elde edildi.

Donald Trump’ın NFT’leri Tükrendi

ABD eski başkanı NFT koleksiyonuna ilişkin ilk duyuruyu geçtiğimiz gün Truth Social hesabından gerçekleştirdi. Fiyatı 99 dolar olan NFT’ler, Trump ile golf oynamak da dahil olmak üzere çeşitli çekilişlere de katılım hakkı sağlıyordu.

Yapılan duyuruda, 45 veya daha fazla NFT satın alan kişilerin, Güney Florida’da düzenlenecek bir gala yemeğine davet alacağı da ifade edildi.

Şimdiden Trump NFT balianaları ortaya çıkmış gibi görünüyor. Şu anda 34 cüzdan, koleksiyon içerisinden 100 veya daha fazla öğe tutuyor. OpenSea’nin verileri, 1000 NFT’nin halka açık satıştan önce bir cüzdana airdrop olarak aktarıldığını gösteriyor. İkinci en büyük Trump NFT sahibi ise koleksiyondan 673 NFT’yi cüzdanın bulunduruyor.

Bazı ürünler şimdiden 7.000 dolardan fazla bir fiyata satılıyor. Bir koleksiyoncu, Trump NFT’lerinden birini 6 ETH karşılığında satın aldı.

Trump’ın NFT koleksiyonu, Polygon ağında piyasaya sürüldü.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner