Yükleniyor...

Alman Bankacılık Devi N26, Bu Yıl Kripto Hizmetleri Sunmayı Planlıyor 

8 milyar dolarlık Alman internet bankacılığı devi N26, bu yıl kripto hizmetleri sunmayı planlıyor.  Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz

alman bankacilik devi n26 bu yil kripto hizmetleri sunmayi planliyor

8 milyar dolarlık Alman internet bankacılığı devi N26, bu yıl kripto hizmetleri sunmayı planlıyor. 

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Alman bankacılık devi N26, kripto varlık hizmetleri sunmayı planlıyor. N26’nın kurucularından biri, şirketin aktif genişleme planları arasında kripto varlıklara da odaklanması gerektiğini söyledi. 

Şirket yirmi dört ülkede yedi milyon müşteriyi kapsayan aktif bir genişleme politikası güdüyordu. Ancak bu politika, şirketin kripto varlık işlemleri ve hisse senedi alım satımı gibi iş alanlarının gelişimini kesintiye uğrattı. Şirket de bu stratejik planlamadaki hatalarını düzeltmek için bu yıl kripto varlık alım satım ve aracılık hizmeti sunmayı planlıyor. N26 CEO’su Tayenthal, ne zaman kripto varlık hizmetleri sunmaya başlayacağı ile ilgili net bir tarih vermedi ancak bunun bu yıl gerçekleşeceğini söyledi. 

N26 genel müdür yardımcısı, şirketin tüm umutlarını ABD’de listelenmesine bağlamaması gerektiğini söyledi. Yine de bankanın yıl sonuna kadar listelenmesini umuyor.


Üyelik
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinize duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x
()
x