Yükleniyor...

TRON (TRX)

Bu kategoride son dakika TRON haberleri ve TRON coin haberleri yer almaktadır. Peki bu TRON Nedir? Kısaca açıklamak gerekirse: birçok kripto para gibi merkeziyetsiz yapıda olan TRON, Singapur menşeili bir kripto para birimidir. Temeli Blockchain teknolojisine dayanan TRON eğlence sektörüne yönelik olarak oluşturulmuş ve insanların istediği içerikleri dilediği insanlarla dilediği şekilde paylaşmasının önünü açmaktadır. Eğer TRON hedeflediği bu amacı uygulamaya geçirebilirse – bunu büyük oranda başarmış durumda- dünyanın herhangi bir yerindeki bir kullanıcı TRON kullanarak içerik üretebilir, depolayabilir ve paylaşabilir.

Kontrolü tamamen kullanıcılarına vermeyi amaçlayan TRON’un para birimine TRONIX (TRX) denilir. TRX eğlence sektörüne hedef olma amacını gerçekleştirmek için kullanıcılarına her yönden sınırsız paylaşım yaptırmayı amaç edinmiştir. Asıl amaç kişilerin TRON sisteminin alt yapısını kullanarak ürettikleri eğlence içeriklerini sanal ortam üzerinden TRX coin karşılığında satışa sunması ve bu içeriklerin TRX ödenerek satın alınmasıdır.

Peki bu TRON bu amacını gerçekleştirirse ne gibi sonuçlar ortaya çıkabilir? Burada TRON’un asıl amacı bir uygulama marketi oluşturmak App Store ve Google Play gibi dünyanın en popüler marketlerine rakip olmaktır. TRON bunu yaparken hem aracıları ortadan kaldırarak maliyetleri azaltmakta hem de kullanıcının fazla para harcamasının önüne geçmektedir.
ck x banner
ck youtube banner