Yükleniyor...

Amazon, Dijital Para Birimleri Konusunda Bir Uzman Arıyor

Amazon, yenilikçi bir şirket olarak itibarını korumaya kararlı görünüyor ve blockchain aracılığıyla kripto para birimleriyle denemeler yapmak istiyor.

amazon kripto para

Amazon, yenilikçi bir şirket olarak itibarını korumaya kararlı görünüyor ve blockchain aracılığıyla kripto para birimleriyle denemeler yapmak istiyor. Perşembe günü yayınlanan bir duyuruya göre Amazon, “Dijital Para Birimi ve Blockchain” stratejisine liderlik edecek bir blockchain uzmanı arıyor.

Ödeme kabulü ve deneyim ekibi, Amazon’un Dijital Para Birimi ve Blokchcain stratejisini ve ürün yol haritasını geliştirmek için deneyimli bir ürün lideri arıyor. Müşteri deneyimi, teknik strateji ve yetenekler dâhil olmak üzere yol haritasını geliştirmek için AWS dâhil olmak üzere Amazon genelinde ekiplerle yakın bir şekilde çalışacak.

Amazon Ne Arıyor?

Uzmanın en az bir MBA veya eşdeğeri derecesi, 10 yılı aşkın iş veya teknoloji deneyimi, ekip yönetimi becerileri, veri ve metrikleri anlaması ve iyi iletişim becerileri olmalıdır.

Amazon, ödemeler ve finans alanında yenilik yapma ihtiyacına ikna olmuş görünüyor. Kripto paralar ve blockchain geliştirme ekibi, şirketin daha iyi finansal ürünler sunmak için ortaya çıkan bu teknolojileri keşfetme konusundaki ilgisinin bir işaretidir.

Amazon’un kripto para birimleri dünyasına ilgisi yeni değil. Firma 2017 yılında, amazoncryptocurrency.com ve hatta amazonethereum.com da dahil olmak üzere markasını kripto para birimlerine bağlayan bir dizi alan adı satın aldı. Ancak o sırada Patrick Gauthier, CNBC’ye e-ticaret devinin kripto para birimlerine fazla ilgi göstermediğini ve kripto ödemelerini destekleme planı olmadığını söyledi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner