Yükleniyor...

Amber Group Nisan 2022 Gelişmeleri

Amber Group, Nisan 2022'de de birçok gelişme yaşadı.

amber

Amber Group, Nisan 2022’de de birçok gelişme yaşadı.

Amber Group, International Swaps and Derivatives Association (ISDA) üyeliğine kabul edildi. Amber Group Yöneticisi ve Ortağı Annabelle Huang, Mckinsey’in “Top Women Innovators” listesinde yer aldı.

NFT’leri daha erişilebilir hale getirmek için The Dodge NFT ve PleasrDAO ile ortaklık kurdu.

Etkinlikler ve Medya

Yönetici Ortak Annabelle Huang, FinTech Association Hong Kong tarafından “Kriptoların Kurumsal Kabulü ” başlıklı bir panele katıldı.

Yönetici Ortak Annabelle Huang, Citigroup’un 9. Dijital Para Sempozyumu’na dijital varlıkların yaygınlaştırılması ve TradFi ile DeFi arasında köprüler kurulması konulu bir panel tartışmasında katıldı.

Annabelle Citi Group Panel


CSO Dimitrios Kavvathas, Hong Kong Menkul Kıymetler ve Yatırım Enstitüsü’nün web semineri serisine katıldı ve “Yeni (Kripto-Etkin) Finansal Sistem” üzerine iki açılış konuşması yaptı.

Avrupa Genel Müdürü Sophia Shluger, biri dijital varlık yönetimi ve diğeri inovasyon hakkında iki panel tartışmasına katıldı.

Team at IFGS London

Avrupa Genel Müdürü Sophia Shluger, WILD3 Konferansında “Unicorns In The Cryptosphere – How Blockchain Will Revolutionize The World” konulu bir panel tartışmasına katıldı.

Sophia at WILD3

Avrupa Yöneticisi Sophia Shluger Paris Blockchain Week Summit 2022’de , “Finansal piyasalar ve Web3” ve “Merkezi Olmayan Finansmanın Yükselişi” konulu iki panel tartışmasına katıldı.


Avrupa Yöneticisi Sophia Shluger, Group Futurista’nın Hazine Yönetiminin Geleceği Sanal Zirvesi’ne katıldı ve “Dijital Zenginlik: Değerin Evrimi” konulu bir açılış konuşması yaptı.


Avrupa Yöneticisi Sophia Shluger, Nordic Blockchain Association ve Kopenhag’daki Kopenhag Fintech Lab tarafından düzenlenen “Kurumsal Bağlamda Dijital Varlıklara Yatırım Yapma” başlıklı bir panele katıldı.


Amber Group, Bitcoin Magazine tarafından Miami’de Bitcoin 2022’ye sponsor oldu ve katılım sağladı.


Ayrıca Taipei’de 2022 Future Commerce’ye sponsor oldu ve Tayvan Bölge Direktörü John Lee, dijital zenginlik üzerine bir açılış oturumuna ve melek yatırımı üzerine bir panel tartışma oturumuna katıldı.


Tayvan Bölge Direktörü John Lee, EPOCHS.STUDIO tarafından düzenlenen Hackathon 3.0|Solana Asia Series – Tayvan’da bir konuşma yaptı.

Nisan Ayında Basında Amber Group;

Disruption Banking: Amber Group joins International Swaps and Derivatives Association; among one of the few global crypto players in ISDA.

Yahoo Finance: First fractionalized NFT on tier 1 exchange.

U.Today: Amber Group, PleasrDAO ready to launch DOG fractionalized NFT on Huobi.

CoinGape: The Doge NFT, PleasrDAO and Amber Group partner Up to make NFTs more accessible.

Cointelegraph: Crypto seen as the ‘future of money’ in inflation-mired countries.

Mckinsey Website: The Committed Innovator: Women continuing to change the world.

YouTube: Can cryptos fit in your retirement portfolio? Here’s how – Amber Group’s Sophia Shluger.

Medium: Automated Market Makers (AMMs): Versioning up.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner