Yükleniyor...

Amber Group, Yeni Dijital Varlık Platformu WhaleFin’in Lansmanını Duyurdu

WhaleFin, merkeziyetsiz bir gelecekte dijital servet yolculuğunu ve aynı zamanda yatırımcılarla birlikte büyüyen yeni nesil dijital varlık platformunu da temsil ediyor.

image 1

WhaleFin, merkeziyetsiz bir gelecekte dijital servet yolculuğunu ve aynı zamanda yatırımcılarla birlikte büyüyen yeni nesil dijital varlık platformunu da temsil ediyor.

Dijital varlıklar konusunda küresel bir lider olan Amber Group, bugün itibariyle WhaleFin lansmanını duyurdu. WhaleFin, geleneksel yatırımcılara dijital çağda varlık inşa etme ve kripto para finans dünyasına erişimi onlar için daha demokratik hale getirme amacıyla benzersiz bir şekilde konumlandırılmış olan bir dijital varlık platformudur. Amber Group’un hem kurumsal hem de perakende pazarlara hizmet etmek için geliştirdiği WhaleFin, iki taraftan da gelen talepleri birleştirip bir köprü görevi gören ve kripto kullanıcıların geçmiş tecrübelerine bakılmaksızın onların tercih edeceği birçok seçeneğin bulunduğu bir geçiş kapısı.

WhaleFin’in başlangıcı, dijital varlıkların küresel ekosistemlerde kabul gördüğü bu dönemde, bireyler ve organizasyonlar için kripto finansın kilidini açma görevini yerine getiren Amber Group için de önemli bir kilometre taşını temsil etmektedir.

Evrensel değerlerin göz önüne alınarak tasarlandığı WhaleFin, 2019’da başlatılan Amber Pro’daki gibi kurumsal seviyede özellikler içermenin yanısıra, 2020’de hizmete açılan Amber App’teki sezgisel kullanıcı arayüzüyle de dikkat çekiyor.

Amber Group kurucu ortağı ve CEO’su Michael Wu da değerlendirmesinde artık varlık ve servet oluşturma konseptinin değiştiğini belirtti ve şu ifadeleri kullandı:

“Son birkaç yılda varlık ve servet oluşturma konsepti radikal bir şekilde değişti. Yatırımcıların artık acil bir biçimde kendi gelecek servetlerini inşa etme konusunu, merkeziyetsiz ve dijitalleşen bir geleceğin önümüzde olduğunu görerek yeniden düşünmeleri gerekiyor. WhaleFin, finans dünyasına bu anlamda bir geçiş kapısı sunuyor.”

WhaleFin sayesinde tüm kullanıcılar hem web sitesinden hem de mobil uygulamadan kurumsal seviyedeki dijital varlık seçeneklerine kolayca ve sorunsuz şekilde ulaşabilirler. Platform, yatırım ihtiyaçlarını karşılamak için iki versiyonla sunulacak. “Pro” versiyonu, çeşitlendirilmiş yatırım hareketleri için bazı işlem özellikleri taşırken, “lite” versiyon ise kripto para endüstrisine yeni girenlere alım yapma, kazanç elde etme ve dijital varlıkları güvenli ve basit şekilde takas yapma imkanı veriyor.

WhaleFin’in ürün yelpazesinde ise uzun dönem değer üretilmesinden, yeni jenerasyon algoritmik işlem yapmaya, yatırım esnekliğinden gelişmiş güvenliğe kadar birçok unsur bulunuyor.

WhaleFin’in önemli özellikleri ise şu şekilde:

  • Uzun dönem değer üretme: WhaleFin kullanıcıları, piyasa görünümlerinden para kazanmak için tasarlanmış olan yapılandırılmış ürünleri kullanarak dijital varlıklarını artırmak amacıyla getirilerini en üst düzeye çıkarabilirler. Kullanıcılara ayrıca dijital varlık portföylerini genişletmeleri için yatırım parası, bağlantılı fiyat ve vadeli günler gibi yenilikçi bazı ürünler de sunulur.
  • İleri teknoloji algoritmik işlem: WhaleFin, en az fiyat etkisi olacak şekilde, otomatikleşmiş ICEBERG, TWAP ve VWAP emirleriyle uygulanan özel algoritmik işlemleri de desteklemektedir. Burada kullanıcılar için ayrıca otomatik işlem maliyet raporu da çıkarılmaktadır. Bu da onlara daha akıllıca ve şeffaf işlem yapma imkanı vermektedir.
  • Yatırım esnekliği: Günlük faiz ödemesi ve erken fon kullanımının da dahil olduğu yeni kazanç özellikleriyle önplâna çıkan WhaleFin’de rekabetçi fiyatlarla yüzden fazla dijital varlık ticaretini kolayca yapabilirsiniz. Kullanıcılar ayrıca dijital varlıkları teminat olarak kullanma esnekliğine de sahiptirler. Böylece yüksek düzeyde özelleştirilebilir kredi vadeleriyle marj işlemleri açabilir ve portföylerindeki riski yönetebilirler.
  • Son teknoloji güvenlik: WhaleFin, kullanıcıların dijital varlıklarını korkusuzca yönetmelerini ve yeni yatırımlar yapabilmelerini sektördeki önde gelen güvenlik altyapısı sağlayıcılarıyla ortaklaşa çok taraflı bilgisayar teknolojisini kullanmaktadır.

Kullanıcıların sağlam yatırım kararları almasını sağlamanın ötesinde, WhaleFin ayrıca sürdürülebilir bir geleceğe yatırım yapma fırsatı da vermektedir. WhaleFin ayrıca, iklim kriziyle ilgili eğitim kampanyalarını desteklemek ve toplulukları gezegenimiz için harekete geçirmek amacıyla endüstri içinden çeşitli kaynaklar da toplamaktadır.

CEO’su Michael Wu yaptığı yorumda ise şunları söyledi:

“WhaleFin’in başlatılması bizim için bir dönüm noktasını temsil ediyor. Amber Group olarak biz dijital varlık ekosistemini, herkese kurumsal düzeyde işlem araçları sunarak desteklemek istiyoruz. Ekosistem olgunlaştıkça ve daha sofistike hale geldikçe, kapsayıcı bir küresel piyasayı yaratmaya yardımcı olmamız ve merkeziyetsiz finansın demokratik ruhunu desteklememiz bizim için çok önemli. Bizim yaptığımız, küresel ekonomi inovasyonunun ilerlemesine yardımcı olmakla kalmıyor ayrıca herkes için daha iyi bir dünya yaratmanın da tohumlarını atmış ve herkese eşit fırsatlar sunmuş oluyoruz”

WhaleFin hakkında daha fazla bilgi için lütfen www.whalefin.com adresini ziyaret edin. Yasal nedenlerden dolayı, WhaleFin şu anda bazı yargı bölgelerinde müşteri hizmeti verememektedir.

Amber Group hakkında

Amber Group, Asya, Avrupa ve tüm Amerika kıtalarında çalışan lider bir dijital varlık platformudur. Şirket yatırım, finansman ve birçok işlemi kapsayan eksiksiz dijital varlık hizmetleri bütünü sunar. Paradigm, Dragonfly, Pantera, Polychain, Sequoia ve Tiger Global gibi önde gelen şirketler, Amber’in yatırımcıları arasında yer almaktadır.

Daha fazla bilgi için lütfen www.ambergroup.io sitesini ziyaret edin.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner