Yükleniyor...

Amerikalı Milyarder Kripto Para Piyasası Hakkında Konuştu

Amerikalı milyarder David Rubenstein kripto piyasasındaki çöküşe rağmen insanların kriptoyu bırakmayacaklarını düşünüyor.

amerikali milyarder kripto para piyasasi hakkinda konustu 5

Amerikalı milyarder David Rubenstein kripto piyasasındaki çöküşe rağmen insanların kriptoyu bırakmayacaklarını düşünüyor. 

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Amerikalı milyarder ve The Carlyle Group’un Kurucu Ortağı olan David Rubenstein, Bloomberg’e verdiği röportajda kripto para piyasasını ele aldı. Rubenstein konu hakkında verdiği demeçte kripto piyasasındaki düşüşün tüm piyasalar düştüğü için normal bir gelişme olduğunu söyledi. Rubenstein ayrıca insanların kripto piyasasının arkasındaki konsepti terk etmeyeceklerini düşünüyor.

Fiyattaki volatitenin devam edeceğini öngören milyarder, varlığın “yok olmayacağını” ayrıca geçtiğimiz on yıldaki ilerlemesi göz önüne alındığında 20.000 doların üzerinde bir fiyatın önemli bir başarı olduğunu düşünüyor:

“Elbette, 60.000 dolardan satın aldıysanız, çok para kaybettiniz ve bunların harika yatırımlar olduğunu söylemiyorum ama bence bunlar asla gitmeyecek yatırımlar. Tüm kripto ekonomisinin çökeceğini düşünmüyorum.”

Milyarder ayrıca geçtiğimiz Nisan ayında bireylere finansal özgürlük vermesi nedeniyle Bitcoin yanlısı açıklamalarda bulunmuştu. 


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x