Yükleniyor...

Analist: “100.000 Dolar Tahminini Unutun Bitcoin (BTC) 300.000 Dolar Olacak”

Kripto para analisti ve podcaster Preston Pysh, önde gelen kripto para birimini 100.

Analist “100.000 Dolar Tahminini Unutun Bitcoin BTC 300.000 Dolar Olacak”

Kripto para analisti ve podcaster Preston Pysh, önde gelen kripto para birimini 100.000 doların çok üzerine çıkaracak yeni bir uzun vadeli Bitcoin (BTC) boğa döngüsünün başladığına inandığını söyledi.

Bitcoin (BTC) 300.000 Dolar

Heyo’nun kurucu ortağı Nathan Latka ile yapılan yeni bir röportajda Pysh, Bitcoin’in önümüzdeki ay gerçekleşecek olan yarılanmanın BTC’yi 300.000 dolara çıkarabilecek bir parabolik koşu için katalizör olacağını söylüyor. Pysh görüşlerini şu şekilde açıklıyor:

Bitcoin 100.000 dolara kadar çıkıp duracak mı? Asla. Doğrudan bu seviyeyi geçecek. Muhtemelen 200.000 ila 300.000 dolar arasına ulaşacak. Daha sonra diğer tüm makro şeylere tamamen bağlı olarak 80.000 dolar ile 100.000 dolar arasında bir yere geri dönecek. Bir sonraki yarılanma etkinliğine kadar o seviyelerde kalacak.

“Bitcoin (BTC) Yükselirken Dolar Değer Kaybedecek”

Pysh, yarılamanın, madencilerin geçimlerini kazanmasını zorlaştıracağından endişe ediyor. Analist madenci zorluğunun önemine dikkat çekerek madencilerin kâr etmeye devam etmesi gerektiğini söylüyor.

Kişisel yatırımlarına gelince, Pysh BTC sahibi olduğunu ve şimdi hisse senedi piyasasının dışında kaldığını söylüyor. Analist, merkez bankalarından para basma hızını artırmanın ABD dolarını önemli ölçüde zayıflatacağını söyledi.

Küresel rezerv para biriminin geleceği konusunda aynı görüşleri paylaşan milyarder yatırımcı Ray Dalio, CNBC ile yaptığı röportajda dolara “nakit çöp” dedi. Dalio, zayıflayan bir doların ve artan para arzının zaman içinde değerini düşüreceğini savunuyor.

Bununla birlikte, Dalio Bitcoin’in hayranı değil ve BTC’nin şu anki haliyle güvenlik testinden bir para olarak geçmediğini söylüyor.

Paranın iki amacı var, biri değişim aracı, biri servet deposu ve Bitcoin şu anda bu iki durumda da etkili değil.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner