Yükleniyor...

Analistten iddia: “Altcoin’ler BTC’yi gölgede bırakacak”

Popüler analist, 2024 yılının altcoin'ler için kazançlı bir yıl olacağını iddia etti.

altcoin analiz btc 1

Popüler analist, 2024 yılının altcoin’ler için kazançlı bir yıl olacağını iddia etti.

Analist Jason Pizzino, iki yükseliş katalizörünü vurgulayarak altcoin’lerin Bitcoin’i geride bırakma potansiyeli taşıdığını söyledi.

YouTube abonelerine seslenen Pizzino, kripto sektörü için Bitcoin yarılanması ve ABD başkanlık seçiminin önemine dikkat çekti.

Analist, yarılanmanın devam eden bir düzeltmeyi durdurabileceğine inanıyor. Ek olarak, seçimlerin kripto sektörü için çok daha önemli bir etmen olabileceğini düşünüyor.

“Geçmişteki seçimlerden edindiğimiz tecrübeye göre, piyasalar balistik bir hal alıyor. Bazen seçimden bir veya iki ay önce bazen de tam seçim döneminde. Bu sebeple 2024’ün üçüncü çeyreği için hazır olun.”

Analist, Bitcoin’in kısa vadede 37.000 doları görebileceğini düşündüğünü ifade etti.

Pizzino Bitcoin ve Ether’in bu yıl kazanç elde edebileceğini düşünse de altcoin’lerin önümüzdeki dönemde en büyük iki kripto paradan daha iyi performans sergileyeceğine inanıyor.

“Döngünün bir sonraki aşamasında daha iyi bir altcoin fırsatı olacağını düşünüyoruz. Bitcoin’in de kazanımları olacak. Ether’in de kazanç elde edeceğini düşünüyorum ancak altcoin’ler daha büyük kazanç elde edecek. Bu şimdiye kadar görülmüş olmalı.”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner