Yükleniyor...

Aptos (APT) boğa koşusuna göz kırptı: Ekosistem hareketleniyor!

Aptos Summit'in başlamasıyla birlikte sağlam bir ivme yakalayan APT olası bir boğa koşusu için şimdiden merak uyandırdı.

BTC boğa

Aptos Summit‘in başlamasıyla birlikte sağlam bir ivme yakalayan APT olası bir boğa koşusu için şimdiden merak uyandırdı.

Bir süredir diğer major coin’lere oranla arka planda kalan Aptos, sonunda beklenen hareketleri yapmayı başladı. Özellikle de şirketin kurucu ortağı ve CEO’su Mo Shaikh‘ın 2024’e dair yaptığı yorumlar ve Aptos Summit‘in başlaması, ekosistemi ateşlemiş görünüyor. Ayrıca, BTC‘nin 23 Ocak’taki düşüşünde ayakta kalmayı başaran nadir coin’lerden olan APT kısa sürede yüzde 18 artış ile eski günlerini hatırlatması dikkatlerden kaçmadı.

Peki APT için takip edilmesi gereken kritik fiyat bölgeleri hangileridir?

Aptos ekosistemini kıpır kıpır bir yıl bekliyor olabilir!

Başta NFT‘ler olmak üzere Launchpad ve memecoin‘leri ile gündeme gelmeye başlayan Aptos ekosistemi, her geçen gün yatırımcı kazanmaya devam ediyor. Türkiye kripto camiasında da ciddi bir kitleye erişen Aptos, hem teknik hem de sosyal metrikler anlamında kayda değer bir artış yaşadı.

Son hamlesiyle birlikte 8,5758 dolara gelen popüler coin, 9,4184 doların üzerine yerleşmesi halinde sırasıyla 9,8942 – 11,1382 ve 12,8202 doları hedeflemek isteyebilir. Bu süreçte 11,1382 dolarda gelecek tepkiler belirleyici bir rol oynayacaktır. İlk kırmızı alanın hacimli kırılımı, ekosisteme güven aşılayıp yeni ATH’lerin önünü açabilir.

BTC’nin 39.000 doların altında kalması, ekosistemden gelebilecek fud haberler veya BTC dominansını artışı gibi unsurlar, haliyle paritedeki satışı artıracaktır. Böyle bir senaryoda sırasıyla 8,3351 – 7,8853 – 7,2781 – 6,6896 ve 6 dolara kadar geri çekilmeler gözlemlenebilir.

Ekran Resmi 2024 01 24 09.33.57

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner