Yükleniyor...

ApeCoin (APE) NFT’lere umut olmaya devam ediyor!

NFT denildiğine akla gelen ilk kripto para olan ApeCoin (APE) yukarı yönlü fiyatlamasıyla sektöre pozitif sinyaller veriyor.

ape

NFT denildiğine akla gelen ilk kripto para olan ApeCoin (APE) yukarı yönlü fiyatlamasıyla sektöre pozitif sinyaller veriyor.

NFT sektörünün kripto endüstrisindeki yansıması APE son günlerde etkili bir performans ortaya koydu. Bir dolardan bu yana yükeliş trendini korumayı başaran popüler NFT coin’i, 1,80 dolar bandına tırmandı. NFT çılgınlığının yaşandığı dönemlerde piyasa hacmini sömüren APE yeniden böyle bir hareket ortaya koyabilir mi? APE’de dikkate alınması gerek kritik destek ve direnç bölgeleri hangileridir?

Direnç noktaları hacimli kırılmaya devam ettikçe görünüm pozitif!

Bir dolardan beri yukarı yönlü fiyatlamasını sürdüren APE kritik direnç seviyelerini hacimli bir şekilde aşarak, alıcıların gücünü ortaya çıkarmıştı. Aynı zamanda BTC’deki olumlu seyirden güç bulan APE iki dolara doğru adım adım ilerleyebilir. Bu süreçte dikkat edilmesi gereken unsurlar ise NFT’lere olan ilgi, alaka seviyesi ve yükselişlerin hacimli olup olmamasıdır.

Güncel durum itibariyle 1,767 dolardan işlem gören APE yeniden bir NFT furyasının başlaması, BTC’nin 45.000 dolar üzerinde kalması veya Bitcoin dominasyonunun yüzde 50 bandına gevşemesi halinde sıçrama yapabilir. Böyle bir senaryoda sırasıyla 2 – 2,13 ve 2,332 dolara kadar yükselişler gözlemleyebilir. Günlük grafikte önemli bir satış baskısı kurabilecek olan 2,332 dolar noktası, net bir şekilde kırılması halinde beş dolara doğru bir yolculuk başlayabilir.

Ekran Resmi 2023 12 14 10.55.19

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner