Yükleniyor...

Analist, Bir Ethereum Rakibinin Ralliye Hazır Göründüğünü Söyledi

Popüler bir kripto para analisti ve trader, üç Ethereum (ETH) rakibi ve bir düşük değerli altcoin'de güçlü rallilerin olacağını tahmin ediyor.

analiz nalist

Popüler bir kripto para analisti ve trader, üç Ethereum (ETH) rakibi ve bir düşük değerli altcoin’de güçlü rallilerin olacağını tahmin ediyor.

Anonim kripto analisti Altcoin Sherpa, Ethereum rakibi ve akıllı sözleşme platformu Near’da (NEAR) “süper yükseliş” olduğunu söyledi. Kripto strateji uzmanına göre, NEAR ilk hedefini 16 dolarda tuttu, ancak altcoinin muhtemelen 20 doları bulacağına inanıyor.

“NEAR: Haftalardır planım olmasına rağmen 16 dolardan düşük bir fiyata satmamaya karar verdim. HODL daha yüksek hedefler için biraz daha uzun.”

Sıradaki, Altcoin Sherpa’nın önümüzdeki haftalarda yükseleceğini tahmin ettiği Solana (SOL).

“SOL: Hala güçlü bir şekilde bunun, koşusu bitmeden 150-200 dolara gideceğini hissediyorum. Önümüzdeki birkaç hafta bunun için yükselişe geçmeli.”

Solana yazı yazılırken 139 dolardan işlem görüyor.

Trader’ın izleme listesindeki bir diğer kripto para ise diğer Ethereum rakibi Avalanche (AVAX). Altcoin Sherpa’ya göre, Solana’nın ayak izlerini takip ederek önümüzdeki haftalarda ralli gerçekleştirebilir.

“AVAX: SOL gerçekten iyi gidiyorken, AVAX’ın ne yaptığını düşünüyorsunuz? Bence, bunun 115 dolara gittiğini görüyoruz. ”

Yazma sırasında, Avalanche 98 dolardan işlem görüyordu.

Yatırımcının listesindeki son kripto para, zincirler arası bir merkezi olmayan finans (DeFi) platformu olan Alpha Finance Labs’in yönetişim, yardımcı programı ve çalışma token’ı Alpha (ALPHA)’dır.

Altcoin Sherpa, ALPHA’nın hacmindeki son artışın, altcoinin patlamaya hazır olduğunu gösterdiğini söylüyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner