Yükleniyor...

Popüler Analist, Bu Yılın En İyi Performans Gösterenleri Olacağını Düşündüğü 7 Altcoin Projesini Açıkladı

Analist ve trader Austin Arnold, 2021'de kripto para piyasasının geri kalanından daha iyi performans göstereceğini tahmin ettiği birkaç altcoin projesine ışık tutuyor.

analist bu yilin en iyi performans gosterenleri arasinda yer alacagini dusundugu 7 altcoin projesini acikladi

Analist ve trader Austin Arnold, 2021’de kripto para piyasasının geri kalanından daha iyi performans göstereceğini tahmin ettiği birkaç altcoin projesine ışık tutuyor.

Altcoin Daily YouTube kanalını yöneten Arnold, 472.000 abonesine bu yıl yedi kripto varlığının çok yükselebileceğini, çünkü altcoin çılgınlığının devam ettiğini ve bir numaralı seçimi Ethereum’un (ETH) ise 1.900 doları geçtiğini söylüyor.

Akıllı sözleşme platformunun neden bir numaralı tercihi olduğuna gelince, Arnold şu anda borsalarda tutulan Ethereum miktarının yükseliş sinyali olan 16 ayın en düşük seviyesinde olduğuna dikkat çekiyor. Ek olarak, Coinbase kullanıcıları artık borsada Ethereum 2.0 staking ödülleri kazanabiliyor ve %7.5 APY elde edebiliyor.

Arnold ayrıca, NFT’lerin yükselişinin ve Ethereum platformu ile özdeşleşmesinin varlık için son derece olumlu olduğuna inanıyor:

“Piyasadaki iniş çıkışlara hazırlıklı olun… öforik yükselişler ve ruhu parçalayan düşüşler ama bu durumda NFT’lerin büyük bir boğa koşusu için hazırlandığını söyleyebilirim… bu bir NFT boğa koşusunun başlangıcı olabilir mi? elbette… bu bir Ethereum boğa koşusunun başlangıcı olabilir mi?”

Trader’ın listesindeki bir sonraki proje, The Graph (GRT) indeksleme protokolü. GRT bu yıl büyük bir artış görmesine rağmen, yaklaşık 3 milyar dolarlık bir piyasa değeri yakaladı. Trader, projenin bu yıl daha fazla yükseleceğine inanıyor.

Arnold’a göre proje, yalnızca sekiz yeni katman bir blokzinciri ile entegrasyonu araştırmakla kalmıyor, aynı zamanda grafiğin GRT token’ının şu anda yükseliş konsolidasyon dönemi işaretleri gösterdiğine inanıyor ve muhtemelen iyi bir giriş fiyatı sağlıyor.

Arnold’un yükseleceğine inandığı üçüncü altcoin, Ethereum rakibi Polkadot (DOT). Proje, yeni zirvelere ulaşmaya devam ederken, akıllı sözleşme platformunun daha fazla dikkat çekmesine neden olan ayrıntılı yol haritasını kısa süre önce açıkladı. Bu hafta, DOT tüm zamanların en yüksek seviyesini yeniden belirledi.

Merkeziyetsiz borsalar (DEX) Pancake Swap’ın ve Uniswap’ın ilgili CAKE ve UNI token’ları Arnold’un listesindeki dördüncü ve beşinci altcoin projeleri:

“Merkeziyetsiz borsalar hakkında nasıl iyimser olmayabilirsiniz? PancakeSwap dün günlük işlem hacminde 400 milyon doları aştı. Kısaca dünyanın en büyük ikinci DEX’i oldu…

Uniswap, DeFi patlamasının ortasında kümülatif hacimde 100 milyar dolara ulaştı”, bu nedenle Uniswap, yüksek Ethereum ücretlerine rağmen, insanların ona akın ettiğini görmeye devam ediyor…

Sonuçta, sonunda hangi merkeziyetsiz borsanın kazandığını görmemiz gerekecek. Her şey olabilir -biz bu şeyin vahşi batısındayız. Bu kripto paraların çoğunun bir fiyat geçmişi yok ve gelecekte ne kadar büyüyebilecekleri hakkında hiçbir fikrimiz yok… ya da sıfıra gidip gitmeyeceklerini bilmiyoruz.”

Arnold’un listesinin altıncısı, dünyanın her yerindeki bilgisayarlara veri depolaması için ödeme yapan merkeziyetsiz depolama veri ağı Filecoin (FIL). Arnold, altcoin’in önemli bir ese case’i olduğunu söylüyor -verileri merkezi yapıdan uzaklaştırarak ve güvende tutmaya yardımcı olmak.

Son olarak Arnold, Celsius’un (CEL) abonelerinin çoğunun kullandıklarını ve platformun hayranı olduklarını söylediği bir proje olduğunu söylüyor. Trader, merkeziyetsiz lending platformlarının popülaritesini sergileyerek, platformun 250 milyon dolar değerinde ödül dağıttığını söylüyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner